OSCAR PETERSON - Plays Standards + Audio Online / sólo klavír

Kód: 00695900 Nejprodávanější Nejprodávanější
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
jazz • blues • ragtime • swing
výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: klavír / akordy
Obsazení: solo
Obtížnost: více pokročilý
Provedení: sešit + Audio Online
Umělec: Peterson, Oscar
Tento sešit Vám nabízí přepis části klavírních improvizací na dvanáct velmi známých standardů s výborným "živým" doprovodem ke stažení online.  U každého přepisu je uvedeno… zobrazit více

Audio ukázky

1. Between The Devil And The Deep Blue Sea
2. I Love You
3. When Lights Are Low

Seznam skladeb (12)

  1. Between The Devil And The Deep Blue Sea
  2. I Love You
  3. When Lights Are Low
  4. It's Only A Paper Moon
  5. My Heart Stood Still
  6. Falling In Love With Love
  7. Fly Me To The Moon (In Other Words)
  8. All Of Me
  9. Georgia On My Mind
  10. It's All Right With Me
Otevřít seznam skladeb (12)

Popis produktu

Tento sešit Vám nabízí přepis části klavírních improvizací na dvanáct velmi známých standardů s výborným "živým" doprovodem ke stažení online.  U každého přepisu je uvedeno minimálně jednostránkové představení skladby (improvizace), s uvedením co je na tomto notovém přepisu zajímavé a na co se při hře zaměřit. Každá skladba je nahrána 4x. Poprvé v plném znění, podruhé pouze doprovod pro Vaši hru, potřetí a počtvrté jsou zde nahrány pro snadnější nácvik v pomalejším tempu některé obtížné úseky skladby.
Tento titul Vám nabízí skvělou příležitost studovat a zkusit si zahrát tak, jak hrála jedna z největších legend světového klavíru. 

OSCAR PETERSON (1925-2007) byl kanadský jazzový klavírista a hudební skladatel. Mnoha hudebními kritiky považován za jednoho z nejlepších klavíristů všech dob. Jeho hudba je plná swingu a jazzových improvizací. Na klavír se začal učit od pěti let a brzy propadl kouzlu jazzu a zejména boogie-woogie. V devíti letech hrál již takovým způsobem, že působil mezi profesionály jako rovnocenný kolega. Mnoho let cvičil čtyři až šest hodin denně a teprve v pozdějších letech snížil každodenní cvičení na jednu až dvě hodiny. V roce 1997 obdržel cenu Grammy za celoživotní přínos a také cenu International Jazz Hall of Fame Award, která ho řadí mezi nejlepší jazzové hráče všech dob.

1 090 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli: