MY FUNNY VALENTINE - Pop Specials For Strings / partitura + party

Kód: 04626196
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
muzikály • film • televize
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Pop Specials for Strings
Titul ze série Pop Specials for Strings, která Vám nabízí známé a velmi oblíbené melodie ze všech oblastí populární hudby v povedeném a příjemně hratelném aranžmá pro smyčcový orchestr. Všechny… zobrazit více
1 820 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04626196
Skladatel: Rodgers, Richard
Aranžér: Wasson, John
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 073999261967
Hmotnost: 0.506

Audio ukázky

1. My Funny Valentine

Seznam skladeb (1)

  1. My Funny Valentine

Popis produktu

Titul ze série Pop Specials for Strings, která Vám nabízí známé a velmi oblíbené melodie ze všech oblastí populární hudby v povedeném a příjemně hratelném aranžmá pro smyčcový orchestr. Všechny tituly obsahuji partiruru včetně všech rozepsaných partů.
Tento titul Vám nabízí nádherný evergreen My Funny Valentine, který poprvé zazněl v roce 1937 v muzikálu Babes in Arm. Délka skladby cca 2:40 minuty.
 

Richard Charles Rodgers (1902 - 1979) byl americký hudební skladatel, který psal především muzikály. Pro Broadwayské divadla napsal celkem 43 muzikálů a více než 900 písní. Patří mezi nejznámější americké skladatele 20. století a jeho skladby měly významný vliv na populární hudbu. Rodgers je známý také svým dlouholetým autorským partnerstvím, nejprve s textařem Lorenzem Hartem a poté s Oscarem Hammersteinem II. Rodgers byl první osobností, která získala všechny čtyři nejvyšší americké ceny v oblasti divadla, filmu, nahrávání a televize - Emmy, Grammy, Oscara a Tony - dnes známé pod souhrnným označením EGOT.