Music from Evita - full orchestra / partitura + party

Kód: 04490052
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: partitura + party
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Music for Full Orchestra
Dramatická hudba z muzikálu EVITA od skvělého Andrew Lloyd Webber patří mezi jedny z nejoblíbenějších koncertních skladeb. Tento titul Vám nabízí tuto nádhernou hudbu z oscarového filmu EVITA (1996)… zobrazit více

Audio ukázky

1. Buenos Aires

Seznam skladeb (4)

  1. Buenos Aires
  2. Don't Cry For Me Argentina
  3. I'd Be Surprisingly Good For You
  4. You Must Love Me

Popis produktu

Dramatická hudba z muzikálu EVITA od skvělého Andrew Lloyd Webber patří mezi jedny z nejoblíbenějších koncertních skladeb. Tento titul Vám nabízí tuto nádhernou hudbu z oscarového filmu EVITA (1996) v aranžmá pro velký (symfonický) orchestr.  Tento set obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů.

Andrew Lloyd Webber (* 1948) je britský hudební skladatel. Napsal více než 20 muzikálů a několik z nich se hrálo jak ve West Endu, tak na Broadwayi více než deset let. Mezi ty nejznámější patří „Kočky“, „Evita“ , „Jesus Christ Superstar“, „Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť“, „Fantom opery“ a další …. Některé písně z jeho muzikálů se staly velmi úspěšnými písničkami i mimo jejich mateřské muzikály, jako například „Memory“ z Koček, „The Music of the Night“ a „All I Ask of You“ z Fantoma opery, „I Don't Know How to Love Him" z Jesus Christ Superstar, "Don't Cry for Me Argentina" z Evity nebo "Any Dream Will Do" z Josepha a jeho úžasného pestrobarevného pláště. V roce 2001 ho The New York Times označily za „komerčně nejúspěšnějšího skladatele v historii“.

Tim Rice (*1944) je britský textař, skladatel, scenárista a spisovatel.

Calvin H. Custer (1939 -1998) byl americký skladatel a aranžér.

3 990 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04490052
Skladatel: Webber, Andrew Lloyd
Textař : Rice, Tim
Aranžér: Custer, Calvin
Počet skladeb: 4
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 073999665031
Hmotnost: 1.08