Naoko Ikeda: MIYABI / pět japonských impresionistických skladeb pro klavír

Kód: 00416949
Nejprodávanější Nejprodávanější Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: The Willis Music Company
Hudební styl: noty pro hudební školy
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
Provedení: sešit - měkká vazba
Pět krásných skladeb od japonské skladatelky Naoko Ikeda, které byly inspirovány květy, které květou koncem jara a počátkem léta. Miyabi znamená v překladu "elegantní" nebo "rafinovaný". Naoko Ikeda… zobrazit více
369 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Seznam skladeb (5)

  1. Raft Of Flowers (Hana-Ikada)
  2. Plum Blossoms (Kobai-Hakubai)
  3. Peonies (Shakuyaku)
  4. Aoi (Japanese Festival)
  5. Soft Rain (Azisai)

Popis produktu

Pět krásných skladeb od japonské skladatelky Naoko Ikeda, které byly inspirovány květy, které květou koncem jara a počátkem léta. Miyabi znamená v překladu "elegantní" nebo "rafinovaný". Naoko Ikeda v těchto skladbách "rafinovaně" promíchala japonskou melodiku s moderní harmonií a vznikly tak tyto krásné skladby, které mohou být hrány jak samostatně, tak jako suita (koncert) o pěti větách. 

Naoko Ikeda je japonská hudební skladatelka a učitelka klavírní hry. Žije v Sapporu na ostrově Hokkaidó v severním Japonsku a prostřednictvím svých skladeb seznamuje svět s podstatou své země. Její hudba, ovlivněná klasickou hudbou, jazzem a popem i klavírními díly Williama Gillocka, odráží její rozmanitý vkus společně s krásou, elegancí a humorem. Naoko Ikeda vystudovala klavírní hru na Yamaguchi College of Arts v Japonsku a v současné době se věnuje práci jako učitelka klavíru a skladatelka.