MILES DAVIS - KIND OF BLUE transcribed scores

Kód: 00672460
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: melodie / akordy
Obsazení: solo
malý soubor (do 10 hudebníků)
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Transcribed Scores
Tento titul Vám nabízí notový přepis alba Kind of Blue (1959), které je hudebními  a jazzovými kritiky hodnoceno jako nejlepší jazzové album všech dob. Sešit je vlastně partitura … zobrazit více

Seznam skladeb (5)

  1. So What
  2. Freddie Freeloader
  3. Blue in Green
  4. All Blues
  5. Flamenco Sketches

Popis produktu

Tento titul Vám nabízí notový přepis alba Kind of Blue (1959), které je hudebními  a jazzovými kritiky hodnoceno jako nejlepší jazzové album všech dob. Sešit je vlastně partitura celého jazzového souboru ve kterém kromě Miles Davis - trumpet, hráli takoví mistři jako John Coltrane - tenor sax, Cannonbal Adderly - alto sax, Bill Evans - Piano. Tento sešit obsahuje notový přepis tohoto alba včetně všech improvizací a to nejen Davise, ale také Coltrana a Adderly plus party rytmické sekce pro piano a bass. Jednotlivé party jsou napsány vždy v tónině daného nástroje. Výborný sešit pro všechny jazzové hráče, kteří chtějí vědět, zjisti a vyzkoušet co, zda zvládnout zahrát to co nahráli na albu Kind of Blue tyto velké osobnosti jazzové hudby.     

Miles Davis (1926-1991) byl americký jazzový trumpetista, skladatel a vedoucí několika jazzových uskupení. Patří k nejvýraznějším osobnostem hudby 20. století. Ve čtyřicátých letech 20. století byl jedním ze zakladatelů cool jazzu, v padesátých letech pak hard bopu a na konci šedesátých let stál u kořenů jazz-rocku.

869 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00672460
Umělec: Davis, Miles
Počet skladeb: 5
Počet stran: 63
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 0.236