Medley from The Phantom Of The Opera - Concert Band (grade 2) / partitura + party

Kód: 08724524
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Discovery Plus Band
Směs tří nejznámějších melodií z jednoho z velmi oblíbených a světově úspěšných muzikálů - The Phantom Of The Opera. Tento titul Vám nabízíme v povedené a nepříliš náročné úpravě pro koncertní… zobrazit více
2 690 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08724524
Skladatel: Webber, Andrew Lloyd
Aranžér: Sweeney, Michael
Počet skladeb: 3
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 073999245240
Hmotnost: 0.858

Audio ukázky

1. The Phantom Of The Opera
2. All I Ask Of You

Seznam skladeb (3)

  1. The Phantom Of The Opera
  2. All I Ask Of You
  3. The Music Of The Night

Popis produktu

Směs tří nejznámějších melodií z jednoho z velmi oblíbených a světově úspěšných muzikálů - The Phantom Of The Opera. Tento titul Vám nabízíme v povedené a nepříliš náročné úpravě pro koncertní orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Délka skladby cca 4:20 minut.

Andrew Lloyd Webber (* 1948) je britský hudební skladatel. Napsal více než 20 muzikálů a několik z nich se hrálo jak ve West Endu, tak na Broadwayi více než deset let. Mezi ty nejznámější patří „Kočky“, „Evita“ , „Jesus Christ Superstar“, „Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť“, „Fantom opery“ a další …. Některé písně z jeho muzikálů se staly velmi úspěšnými písničkami i mimo jejich mateřské muzikály, jako například „Memory“ z Koček, „The Music of the Night“ a „All I Ask of You“ z Fantoma opery, „I Don't Know How to Love Him" z Jesus Christ Superstar, "Don't Cry for Me Argentina" z Evity nebo "Any Dream Will Do" z Josepha a jeho úžasného pestrobarevného pláště. V roce 2001 ho The New York Times označily za „komerčně nejúspěšnějšího skladatele v historii“.

Michael Sweeney (*1952) je americký skladatel, aranžér a dirigent.