Malý slabikář kontrabasisty + Audio Online / jednoduché skladbičky pro kontrabas a klavír

Kód: BM113 Novinka Novinka Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: začátečník
Provedení: sešit + Audio Online
Hudební styl: instruktivní skladby
jazz • blues • ragtime • swing
balady • romantika • lyrika • svatby
Skladatel: Malina, Jan
Malý slabikář kontrabasisty Vám přináší 18 velmi jednoduchých přednesových skladbiček pro začínající hráče na kontrabas s doprovodem klavíru. Autorem skladeb je český skladatel a aranžér Jan Malina (… zobrazit více

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

Malý slabikář kontrabasisty Vám přináší 18 velmi jednoduchých přednesových skladbiček pro začínající hráče na kontrabas s doprovodem klavíru. Autorem skladeb je český skladatel a aranžér Jan Malina (*1979).
Titul obsahuje klavírní doprovod plus samostatně vložený sólový part pro kontrabas. V sešitě je uveden odkaz, který Vám umožní stáhnout si do počítače demo nahrávky i nahrávky klavírního doprovodu ve formátu mp3. Nahrávky ke stažení jsou pořízeny z notačního programu, ve kterém byly skladby napsány. Audio soubory jsou zde uvedeny pro Vaši představu jak skladby zní, nahrávky klavírního doprovodu je možné použít k domácímu nácviku skladeb.

Jan Malina (*1979) vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, obor hra na kontrabas u pana prof. Jana Krčka. Po studiích učil více než 10 let jako učitel hry na kontrabas, basovou kytaru a elektronické klávesové nástroje na základní umělecké škole. V současné době působí v hudebním světě jako výrobce a opravář hudebních nástrojů, zejména těch nejhlubších z rodu smyčců - kontrabasů. Hudební tvorbě a aranžování se věnuje nepřetržitě již od doby svých studií na konzervatoři. Jeho skladby jsou velmi příjemné, melodické a často jazzově laděné.

15,51 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM113
Počet skladeb: 18
Počet stran: 32
Jazyk titulu: anglicky
česky
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790660650127