Lístky z herbáře / zpěv a klavír

Kód: BM150 Novinka Novinka Nejprodávanější Nejprodávanější Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: zpěv / klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
Hudební styl: balady • romantika • lyrika • svatby
Text skladeb: česky
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Český skladatel
Sbírka čtyř písní pro zpěv (mezzosoprán) s klavírním doprovodem. Autorkou skladeb je Lenka Fiamma Knechtlová. Čtyři písně z cyklu Lístky z herbáře vznikly zhudebněním vlastních básní, které… zobrazit více

Audio ukázky

1. Pomněnky
2. Růže
3. Sasanka

Seznam skladeb (4)

  1. Pomněnky
  2. Růže
  3. Sasanka
  4. Violky

Popis produktu

Sbírka čtyř písní pro zpěv (mezzosoprán) s klavírním doprovodem. Autorkou skladeb je Lenka Fiamma Knechtlová. Čtyři písně z cyklu Lístky z herbáře vznikly zhudebněním vlastních básní, které autorka napsala v období březen až duben 2021. Písně vycházejí z pocitů při toulkách jarní přírodou a vzpomínek ze života autorky. Básně Sasanka a Violky byly inspirovány také řeckou mytologií.  
V sešitě je uveden odkaz, který Vám umožní stáhnout si do počítače demo nahrávky i nahrávky klavírního doprovodu ve formátu mp3. Nahrávky jsou pořízeny z notačního programu, ve kterém byly skladby napsány. Demo nahrávky jsou zde uvedeny pro Vaši představu jak písně zní, nahrávky klavírního doprovodu je možné použít k domácímu nácviku skladeb.

Lenka Fiamma Knechtlová (*1977) navštěvovala Základní uměleckou školu ve Vidnavě v oborech sólový zpěv a hra na klavír, poté studovala na Konzervatoři Brno obor klasický zpěv pod vedením Stanislavy Pergolové, kde v roce 1999 absolvovala. V letech 2017-2020 se soukromě ve zpěvu zdokonalovala pod vedením Jiřiny Markové-Krystlíkové. Od roku 1999 se věnuje pedagogické činnosti, nejprve na ZUŠ v Javorníku, poté na ZUŠ v Neratovicích a od roku 2010 na ZUŠ v Mělníku. Věnuje se také sólové koncertní činnosti. Byla členkou pěveckých sborů Musica da Camera Brno (1996-1999) a Vysokoškolského Uměleckého Souboru Univerzity Karlovy v Praze (2002-2014). Vlastní tvorbě se začala věnovat v roce 2019.

299 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM150
Skladatel: Knechtlová, Lenka Fiamma
Textař : Knechtlová, Lenka Fiamma
Počet skladeb: 4
Počet stran: 20
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790660650516