Kytarová extra třída - Tatiana Stachak / škola hry na klasickou kytaru

Kód: H8032
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Barenreiter
Hudební styl: noty pro hudební školy
výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: duet
trio
solo
Provedení: kniha - měkká vazba
Série: Noty do školy
Kytarová extra třída je pokračování mimořádně úspěšné školy hry na kytaru s názvem Kytarová první třída od Tatiany Stachak (*1973). Kytarová extra třída je moderně zpracovaná a bohatě ilustrovaná… zobrazit více
629 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: H8032
Autor / Editor: Stachak, Tatiana
Počet stran: 145
Jazyk titulu: slovensky
česky
Formát: 23 x 31 cm
ISMN: 9790260107403
Hmotnost: 700 g

Popis produktu

Kytarová extra třída je pokračování mimořádně úspěšné školy hry na kytaru s názvem Kytarová první třída od Tatiany Stachak (*1973). Kytarová extra třída je moderně zpracovaná a bohatě ilustrovaná publikace pro pokročilejší žáky, kterým nabízí kreativní přístup ke složitějším kytarovým technikám, tanečním rytmům a rozvoji hudebního cítění, ale také zapojení pedagoga i spolužáků do výuky kytarové hry. Učebnice obsahuje kolem 60 původních skladeb autorky a 45 kompozic klasiků kytary.
     Kytarová extra třída je učebnice o 146 stranách a je metodicky rozdělena na tři části:
1) Kytarové efekty – žák se seznamuje s typickými a již náročnějšími kytarovými technikami (apoyando, barré, tremolo, Bartókovo pizzicato atd.) a také se složitějšími tanečními rytmy (tango, samba, milonga apod.).
2) kytarový repertoár - 45 již ne úplně jednoduchých skladeb – autorkou výborně zvolený výběr klasického kytarového repertoáru (F. Carulli, M. Carcassi, F. Sor, N. Coste ad.) řeší nejrůznější způsoby hry na kytaru a rozvíjí dovednosti levé i pravé ruky.
3)Kytara a přátelé – radost z hraní vrcholí společným muzicírováním se spolužáky v komorních skladbičkách autorky (i jiných polských skladatelů) pro variabilní obsazení – v kytarovém duu nebo triu může kytaristu vystřídat flétnista, houslista a violoncellista.
Kytarová extra třída je vydána ve dvojjazyčném česko - slovenském provedení.