%s1 / %s2


Kytarová extra třída - Tatiana Stachak / škola hry na klasickou kytaru

Kytarová extra třída - Tatiana Stachak /  škola hry na klasickou kytaru


Náhled dovnitř
Kód H8032
Vydavatel BARENREITER
Serie Noty do školy
Hudební styl noty pro hudební školy
výukové + instruktážní tituly a školy
Hudební úprava melodie
Obsazení duet
solo
trio
Provedení kniha - měkká vazba


POPIS

Kytarová extra třída je pokračování mimořádně úspěšné školy hry na kytaru s názvem Kytarová první třída od polské skladatelky a kytaristky Tatiany Stachak (*1973). Kytarová extra třída je moderně zpracovaná a bohatě ilustrovaná publikace pro pokročilejší žáky, kterým nabízí kreativní přístup ke složitějším kytarovým technikám, tanečním rytmům a rozvoji hudebního cítění, ale také zapojení pedagoga i spolužáků do výuky kytarové hry. Učebnice obsahuje kolem 60 původních skladeb autorky a 45 kompozic klasiků kytary.
     Kytarová extra třída je učebnice o 146 stranách a je metodicky rozdělena na tři části:
1) Kytarové efekty – žák se seznamuje s typickými a již náročnějšími kytarovými technikami (apoyando, barré, tremolo, Bartókovo pizzicato atd.) a také se složitějšími tanečními rytmy (tango, samba, milonga apod.).
2) kytarový repertoár - 45 již ne úplně jednoduchých skladeb – autorkou výborně zvolený výběr klasického kytarového repertoáru (F. Carulli, M. Carcassi, F. Sor, N. Coste ad.) řeší nejrůznější způsoby hry na kytaru a rozvíjí dovednosti levé i pravé ruky.
3)Kytara a přátelé – radost z hraní vrcholí společným muzicírováním se spolužáky v komorních skladbičkách autorky (i jiných polských skladatelů) pro variabilní obsazení – v kytarovém duu nebo triu může kytaristu vystřídat flétnista, houslista a violoncellista.
Kytarová extra třída je vydána ve dvojjazyčném česko - slovenském provedení.Doba dodání:
Skladem.

Zboží obvykle expedujeme do 24 hodin.

Vaše cena
529 Kč
Další informace:

Kód
H8032
Autor
Stachak, Tatiana
Počet stran
145
Jazyk
česky
slovensky
Velikost
23 x 31 cm
EAN
9790260107403
ISMN
979-0-2601-0740-3