Kytara pro každého 3 (basové struny & akordická hra) - Jiří Horáček

Kód: AMK003 Akce a slevy Akce a slevy
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: AMOS Editio, s.r.o.
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Kytara pro každého
Noty do školy
KYTARA PRO KAŽDÉHO od Jiřího Horáčka je kytarová škola určená všem, kteří se chtějí snadno naučit hrát na kytaru. Třetí díl kytarové školy Vás uvede do melodické hry na basových strunách a… zobrazit více

Popis produktu

KYTARA PRO KAŽDÉHO od Jiřího Horáčka je kytarová škola určená všem, kteří se chtějí snadno naučit hrát na kytaru. Třetí díl kytarové školy Vás uvede do melodické hry na basových strunách a postupně směřuje k akordické hře. U všech v sešitě uvedených písniček je opět snadný akordický doprovod. Publikace je vybavena stručnými metodickými poznámkami a základními informacemi z hudební nauky. Atraktivnost této školy zvyšuje zajímavě a vtipně řešená grafická úprava.  

Jiří Horáček (1941 - 2020) byl český hudební skladatel a zkušený pedagog hry na klasickou kytaru. Absolvoval Konzervatoř Jaroslav Ježka ve oboru hra na kytaru a Pražskou konzervatoř ve hře na kytaru a skladbu. Pedagogicky působil především na ZUŠ Mladá Boleslav a ZUŠ Praha-Spořilov. V roce 1990 založil autorské hudební vydavatelství Tercie, ve kterém vydával pedagogickou literaturu pro výuku hry na kytaru a klavír.

327 Kč
399 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: AMK003
Skladatel: Horáček, Jiří
Autor / Editor: Horáček, Jiří
Počet stran: 79
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 29 cm
Hmotnost: 282 g