Kytara pro každého 3 (basové struny & akordická hra) - škola hry na kytaru

Kód: AMK003
Nejprodávanější Nejprodávanější Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: AMOS Editio, s.r.o.
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Kytara pro každého
Noty do školy
Kytarová škola oblíbeného skladatele a zkušeného pedagoga Jiřího Horáčka a je sestavená z našich a evropských písniček. Jejich prostřednictvím se žáci postupně a nenásilně seznamují se základy hry na… zobrazit více
369 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Popis produktu

Kytarová škola oblíbeného skladatele a zkušeného pedagoga Jiřího Horáčka a je sestavená z našich a evropských písniček. Jejich prostřednictvím se žáci postupně a nenásilně seznamují se základy hry na kytaru. Všechny písničky jsou opatřeny akordickými značkami, podle kterých může učitel svého žáka doprovázet. Publikace je vybavena stručnými metodickými poznámkami a základními informacemi z hudební nauky.
Třetí díl kytarové školy uvádí do melodické hry hru na basových strunách a postupně směřuje k akordické hře.

Jiří Horáček (1941 - 2020) byl český hudební skladatel a zkušený pedagog hry na klasickou kytaru. Absolvoval Konzervatoř Jaroslav Ježka ve oboru hra na kytaru a Pražskou konzervatoř ve hře na kytaru a skladbu. Pedagogicky působil především na ZUŠ Mladá Boleslav a ZUŠ Praha-Spořilov. V roce 1990 založil autorské hudební vydavatelství Tercie, ve kterém vydával pedagogickou literaturu pro výuku hry na kytaru a klavír.