Klavirní skladby pro jednu ruku (seznam skladeb) - Jaroslav Pruner

Kód: 787190
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: LYNX nakladatelství
Hudební styl: knihy o hudbě
Provedení: kniha - měkká vazba
Není mnoho pianistů, kteří mají skutečnou představu o rozsahu a množství skladeb pro jednu ruku. Téměř na 500 sólových skladeb a 29 klavírních koncertů bylo pro jednu ruku napsáno do současné doby. … zobrazit více
149 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 787190
Autor / Editor: Pruner, Jaroslav
Počet stran: 31
Jazyk titulu: česky
Formát: 15 x 21 cm
Hmotnost: 62 g

Popis produktu

Není mnoho pianistů, kteří mají skutečnou představu o rozsahu a množství skladeb pro jednu ruku. Téměř na 500 sólových skladeb a 29 klavírních koncertů bylo pro jednu ruku napsáno do současné doby.
Tato publikace se omezuje především na závažný repertoár. Jedná se o skladby z období romantismu, ale překvapující je počet skladeb napsaných ve 20. století.  Tato publikace obsahuje seznam autorů a název skladeb, s mnohými autory se zde čtenář setká poprvé.  Autor publikace se domnívá, že mladí aspiranti klavírního umění by měli vědět, že existuje velké množství této literatury,  z které lze vybrat zajímavý repertoár. Pro budoucí interprety se naskýtá možnost získat nové zkušenosti a vytvořit si vlastní názor na uvedené skladby. Autor doufá, že tento přehled skladeb bude užitečným zdrojem informací pro profesionální pianisty i pro ctitele klavírního umění.