Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat - vocal selections

Kód: 00312505
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: klavír / zpěv / akordy
Obsazení: solo
Text skladeb: anglicky
Provedení: kniha - měkká vazba
Melodie se známého muzikálu  Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat, který byl napsán podle biblického příběhu o Josefovi z knihy Genesis. Hudbu k muzikálu napsal Andew Lloyd Webber a text… zobrazit více
899 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00312505
Skladatel: Webber, Andrew Lloyd
Textař : Rice, Tim
Počet skladeb: 10
Počet stran: 54
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 073999125054
ISBN: 0-7935-3427-5
Hmotnost: 0.214

Seznam skladeb (10)

  1. Any Dream Will Do
  2. Benjamin Calypso
  3. Close Every Door
  4. Go Go Go Joseph
  5. Jacob And Sons
  6. Joseph's Coat
  7. One More Angel In Heaven
  8. Potiphar
  9. Song Of The King
  10. Those Canaan Days

Popis produktu

Melodie se známého muzikálu  Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat, který byl napsán podle biblického příběhu o Josefovi z knihy Genesis. Hudbu k muzikálu napsal Andew Lloyd Webber a text Tim Rice. Všechny písně  jsou v úpravě melodická linka s textem, akordové značky a klavírní part. V sešitě naleznete také krásné barevné fotografie z muzikálu, povídání o příběhu muzikálu a představení obou autorů - skladatele a textaře.

Andrew Lloyd Webber (* 1948) je britský hudební skladatel. Napsal více než 20 muzikálů a několik z nich se hrálo jak ve West Endu, tak na Broadwayi více než deset let. Mezi ty nejznámější patří „Kočky“, „Evita“ , „Jesus Christ Superstar“, „Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť“, „Fantom opery“ a další …. Některé písně z jeho muzikálů se staly velmi úspěšnými písničkami i mimo jejich mateřské muzikály, jako například „Memory“ z Koček, „The Music of the Night“ a „All I Ask of You“ z Fantoma opery, „I Don't Know How to Love Him" z Jesus Christ Superstar, "Don't Cry for Me Argentina" z Evity nebo "Any Dream Will Do" z Josepha a jeho úžasného pestrobarevného pláště. V roce 2001 ho The New York Times označily za „komerčně nejúspěšnějšího skladatele v historii“.

Tim Rice (*1944) je britský textař, skladatel, scenárista a spisovatel.