Jazz Play Along 83 - Andrew Lloyd Webber + CD

Kód: 00843104
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
muzikály • film • televize
Hudební úprava: melodie / akordy
Obsazení: solo
Text skladeb: anglicky
Provedení: sešit + CD
Série: Jazz Play Along
JAZZ PLAY ALONG je neuvěřitelně povedená série - jeden sešit pro všechny nástroje. C, Bb, Eb včetně C nástroje v basovém klíči. Vynikající živý doprovodem na přiloženém CD, možnost vlastní… zobrazit více
Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00843104
Skladatel: Webber, Andrew Lloyd
Aranžér: Taylor, Mark
Počet skladeb: 10
Počet stran: 74
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9781423452959
UPC: 884088203290
ISBN: 978-1-4234-5295-9
Hmotnost: 0.314

Audio ukázky

1. All I Ask Of You
2. Amigos Para Siempre (Friends For Life)
3. Another Suitcase In Another Hall

Seznam skladeb (10)

  1. All I Ask Of You
  2. Amigos Para Siempre (Friends For Life)
  3. Another Suitcase In Another Hall
  4. Any Dream Will Do
  5. Buenos Aires
  6. Crazy
  7. Everything's Alright
  8. I Don't Know How To Love Him
  9. Learn To Be Lonely
  10. Superstar

Popis produktu

JAZZ PLAY ALONG je neuvěřitelně povedená série - jeden sešit pro všechny nástroje. C, Bb, Eb včetně C nástroje v basovém klíči. Vynikající živý doprovodem na přiloženém CD, možnost vlastní improvizace a to buď pouze vybrané části v první nahrávce skladby na CD nebo celé skladby, druhá nahrávka je vždy pouze rytmická sekce a vše ostatní je na Vás !!! Navíc s odnímatelným bassovým nebo klavírním partem na levém nebo pravém kanále, pro nácvik i těchto nástrojů. Tento sešit navíc obsahuje také texty ke všem uvedeným skladbám. Tento titul Vám nabízí možnost zahrát si, zaimprovizovat, ale také zazpívat 10 velmi známých muzikálových melodií od Andrew Lloyd Webber.    

Andrew Lloyd Webber (* 1948) je britský hudební skladatel. Napsal více než 20 muzikálů a několik z nich se hrálo jak ve West Endu, tak na Broadwayi více než deset let. Mezi ty nejznámější patří „Kočky“, „Evita“ , „Jesus Christ Superstar“, „Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť“, „Fantom opery“ a další …. Některé písně z jeho muzikálů se staly velmi úspěšnými písničkami i mimo jejich mateřské muzikály, jako například „Memory“ z Koček, „The Music of the Night“ a „All I Ask of You“ z Fantoma opery, „I Don't Know How to Love Him" z Jesus Christ Superstar, "Don't Cry for Me Argentina" z Evity nebo "Any Dream Will Do" z Josepha a jeho úžasného pestrobarevného pláště. V roce 2001 ho The New York Times označily za „komerčně nejúspěšnějšího skladatele v historii“.