INDIANA JONES & THE KINGDOM OF THE CRYSTAL SKULL + CD / trombon (pozoun)

Kód: 31776
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Série: Indiana Jones
Alfred's Instrumental Play-Along
FILMOVE HITY
Titul, který Vám nabízí nejznámější melodie z úspěšného filmu Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008), velmi úspěšného pokračování fiImové série o jedné z nejslavnějších postav filmové… zobrazit více
599 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 31776
Skladatel: Williams, John
Počet skladeb: 5
Počet stran: 20
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9780739056660
UPC: 0380813416206
Hmotnost: 0.144

Audio ukázky

1. Raiders March
2. The Adventures of Mutt
3. The Journey to Akator

Seznam skladeb (5)

  1. Raiders March
  2. The Adventures of Mutt
  3. The Journey to Akator
  4. Marion's Theme
  5. Irina's Theme

Popis produktu

Titul, který Vám nabízí nejznámější melodie z úspěšného filmu Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008), velmi úspěšného pokračování fiImové série o jedné z nejslavnějších postav filmové historie, o univerzitním profesorovi a dobrodružném hrdinovi Indiana Jonesovi, který kde se objeví tam se děje něco zajímavého a napínavého. Sešit obsahuje part pro sólový nástroj plus CD. Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění a pouze doprovod pro Vaši hru. Všechny sešity ze série pro dechové nástroje (alto sax, tenor sax, trumpet ,trombone, flétna, klarinet, lesní roh) jsou vzájemně kompatibilní a mohou být hrány společně nebo každý samostatně. V sešitě nalezene také krásné barevné fotografie z filmu. K titulu lze dokoupit sešit s klavírním doprovodem (31779).

John Towner Williams (*1932) je americký skladatel, dirigent a klavírista. Během své kariéry, která trvá již sedm desetiletí, složil některé z nejpopulárnějších, nejznámějších a kritikou nejoceňovanějších filmových hudeb v historii kinematografie. Jeho skladby jsou často považovány za ztělesnění orchestrální filmové hudby a je považován za jednoho z největších skladatelů v dějinách kinematografie. Williams je držitelem 25 cen Grammy, pěti Oscarů, sedmi cen Britské filmové akademie a čtyř Zlatých glóbů. S 53 nominacemi na Oscara je po Waltu Disneym druhým nejčastěji nominovaným člověkem.