HOUSLOVÁ KNÍŽKA pro radost 2 - začínáme ve 3.poloze (žlutá)

Kód: H8009
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Barenreiter
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: HOUSLOVÁ KNÍŽKA
Noty do školy
Houslové knížky 1 a 2 tvoří jeden celek a jsou velmi příjemně a srozumitelně zpracovány se spoustou povedených ilustrovaných obrázků provázející výuku v celém sešitě. V úvodu Houslové knížky 2 je… zobrazit více
469 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Popis produktu

Houslové knížky 1 a 2 tvoří jeden celek a jsou velmi příjemně a srozumitelně zpracovány se spoustou povedených ilustrovaných obrázků provázející výuku v celém sešitě. V úvodu Houslové knížky 2 je zařazena opakovací kapitola a v ní si na souboru malých etud lze ověřit míru zvládnutí předchozí látky - osvojení si nejjednodušších intervalů, notace na všech čtyřech strunách v prstokladu, základní druhy smyků a další.  Učivo ve druhém sešitě Houslové knížky doplňuje základní řadu intervalů o sextu a septimu, postupně zařazuje půltónové posuny všech prstů, spojuje teorii a praxi v oblasti čistých a velkých a malých intervalů a poskytuje dostatek příležitostí ke kultivování zvuku a k tvoření fráze propojováním jednotlivých smyků a dynamikou. 

Eva Bublová (*1976) je varhanice a cembalistka, laureátka mezinárodních varhanních soutěží. Koncertuje v Čechách a v zahraničí a věnuje se pedagogické činnosti.