HOLUBIČKA - klavírní učebnice pro malé klavíristy

Kód: BM106 Novinka Novinka Nejprodávanější Nejprodávanější Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: začátečník
Provedení: sešit - kovová kroužková vazba
Hudební styl: výukové + instruktážní tituly a školy
Serie: Noty do školy
Nové vydání úspěšné klavírní školy HOLUBIČKA pro děti předškolního a mladšího školního věku. Autorkou této klavírní učebnice je Sofie Čemusová (*1957), učitelka klavírní hry s dlouholetou praxí a… zobrazit více

Popis produktu

Nové vydání úspěšné klavírní školy HOLUBIČKA pro děti předškolního a mladšího školního věku.
Autorkou této klavírní učebnice je Sofie Čemusová (*1957), učitelka klavírní hry s dlouholetou praxí a velkými zkušenostmi práce se začátečníky. Učebnice je určená pro nejširší okruh žáků, kteří se zde mohou dostupnou a zábavnou formou seznámit s hudební řečí a výrazovými prostředky a získat základní návyky a dovednosti hry na klavír.  Využívá k tomu rozmanitá říkadla, básničky a jednoduché a dětem dobře známé melodie písniček.
Klavírní učebnice bere v potaz také individuální schopnosti každého dítěte a obtížnost výukového materiálu může být učitelem lehce upravována v průběhu výuky. Výběr a sestavení látky této klavírní školy respektuje zásadu rozmanitosti, všestrannosti a hudebnosti a přednesové skladbičky jsou zde doplněny nezbytnými etudami a technickými cvičeními. Publikace je doplněna tématickými obrázky, vysvětlivkami k probírané látce a teoretickými poznámkami a poznatky, protože klade velký důraz na spolupráci učitele s rodiči.

13,88 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM106
Autor / Editor: Čemusová, Sofie
Počet stran: 108
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790660650059