Hallelujah - Pop Specials For Strings / partitura + party

Kód: 04491001
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
evergreeny • oblíbené melodie
muzikály • film • televize
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Pop Specials for Strings
Umělec: Cohen, Leonard
Krásná a známá melodie od Leonarda Cohena, která mimo jiné zazněla ve veleúspěšném animovaném filmu SHREK v povedeném aranžmá pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech … zobrazit více
1 660 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Hallelujah

Seznam skladeb (1)

  1. Hallelujah

Popis produktu

Krásná a známá melodie od Leonarda Cohena, která mimo jiné zazněla ve veleúspěšném animovaném filmu SHREK v povedeném aranžmá pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Aranžmá je napsáno pro obsazení - violin 1, violin 2, violin 3,  viola, cello, bass, piano, percussion (drum set).  Titul, který budou všichni milovat, hráči orchestru ho budou rádi hrát a jejich posluchači budou skladbou nadšení !!! 

Leonard Cohen (1934 - 2016) byl kanadský písničkář, hudebník, básník a prozaik.Hudebně jsou jeho první písně založeny na folkové hudbě, v sedmdesátých let se začal objevovat v jeho tvorbě vliv populární hudby. Cohenovy písně jsou často citově vážné a lyricky složité. Během své dlouhé kariéry získal Leonard Cohen mnoho ocenění včetně uvedení do síně slávy Rock and Roll Hall of Fame, ceny Grammy nebo nejvyšší kanadské civilní vyznamenání Řád Kanady. Cohenova hudba inspirovala také ostatní písničkáře, a jeho písně jsme mohli slyšet také v mnoha filmech nebo televizních seriálech.