Gypsy Swing & Hot Club Rhythm Complete Mandolin Edition + Audio Online

Kód: 9798561451904
Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: MEL BAY PUBLICATIONS
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: zpěv / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Text skladeb: anglicky
Provedení: sešit + Audio Online
Naučte se 29 skvělých swingových standardů ve stylu Django Reinhardta, Stephana Grappelliho a kvinteta Hot Club of France. Kniha o 110 stranách a audio nahrávky pro přehrávání. Stáhněte si a jamujte… zobrazit více
799 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 9798561451904
Autor / Editor: Dix, Bruce
Počet skladeb: 29
Počet stran: 110
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 21 x 29 cm
EAN: 9798561451904
Hmotnost: 0.152

Audio ukázky

1. Limehouse Blues
2. Chinatown, My Chinatown
3. St. James Infirmary

Seznam skladeb (29)

  1. Limehouse Blues
  2. Chinatown, My Chinatown
  3. St. James Infirmary
  4. Clouds and Shadows
  5. Margie
  6. Whispering
  7. El Choclo
  8. (Back Home Again in) Indiana
  9. Django's Djazz Blues
  10. Red Wing Swing
Otevřít seznam skladeb (29)

Popis produktu

Naučte se 29 skvělých swingových standardů ve stylu Django Reinhardta, Stephana Grappelliho a kvinteta Hot Club of France. Kniha o 110 stranách a audio nahrávky pro přehrávání. Stáhněte si a jamujte spolu se skvělou gypsy swingovou kapelou, naučte se akordy na mandolínu, komping, melodie a pak se nechte podpořit kapelou při sólech. Naučte se pohyblivé swingové/jazzové akordy v uzavřené poloze a rytmickou kompu na swingovou mandolínu. Tištěné noty obsahují standardní notový zápis, mandolínovou tabulaturu, akordy a texty. Téměř 200 minut audio záznamu pro přehrávání a bonusové noty a cvičení ke stažení. 
Každá nahraná skladba je prezentována v pomalé a běžné rychlosti. Nejprve uslyšíte melodii hranou pomalou rychlostí pouze s doprovodem kytary, poté je zopakována v běžné rychlosti s kapelou. Doprovodnou kapelu tvoří klasická rytmická sekce ve stylu Hot Clubu se dvěma akustickými rytmickými kytarami a smyčcovou baskytarou. (Součástí souboru je také rytmická mandolína.) Nakonec kapela zahraje několik refrénů a vy zahrajete všechny hlavní písně. Písně můžete opakovat v pomalé nebo běžné rychlosti tolikrát, kolikrát chcete, abyste si zdokonalili fráze, melodie a sóla v kontextu kapely. Potenciál pro zlepšení je neomezený. Začátečníci ve stylu mohou procvičovat základní dovednosti, zatímco pokročilejší hráči mohou zdokonalovat své improvizační schopnosti, každý svým vlastním individuálním tempem učení. Určeno pro středně pokročilé až pokročilé mandolinisty.