Guitar Play Along 123 - LENNON & McCARTNEY - Acoustic Guitar + CD // zpěv / kytara + tabulatura

Kód: 00701614
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: zpěv / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
Serie: Guitar Play Along
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Série Guitar Play-Along Vám pomáhá zahrát si Vaše oblíbené skladby snadno a rychle. Všechny skladby jsou v provedení melodická linka s textem, akordové značky, kytarová linka a tabulatura.… zobrazit více

Audio ukázky

1. And I Love Her
2. Can't Buy Me Love
3. A Day In The Life

Seznam skladeb (8)

  1. And I Love Her
  2. Can't Buy Me Love
  3. A Day In The Life
  4. Eight Days A Week
  5. Help!
  6. Michelle
  7. We Can Work It Out
  8. Yellow Submarine

Popis produktu

Série Guitar Play-Along Vám pomáhá zahrát si Vaše oblíbené skladby snadno a rychle. Všechny skladby jsou v provedení melodická linka s textem, akordové značky, kytarová linka a tabulatura. Sledováním notového záznamu nebo tabulatury a posloucháním CD zjistíte, jak by měla Vaše kytara znít a po tom již zkoušíte Vaši hru s play-along nahrávkou na CD. Melodická linka a text jsou zde uvedeny pro případ, že si budete chtít také zazpívat a to jak s plnou verzi CD nahrávky bez hry na kytaru, tak s Vaší hrou na kytaru a play-along verzí na CD. Při přehrávaní skladby na PC je zda navíc přiložen prográmek, který Vám umožní měnit rychlost přehrávání skladby a usnadní Vám tím její nácvik, případně zrychlení skladby, cítíte-li, že by měla být hrána rychleji.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Skladatelská dvojice Lennon/McCartney zůstává nejúspěšnější v hudební historii.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Skladatelská dvojice Lennon/McCartney zůstává nejúspěšnější v historii.

22,11 EUR
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00701614
Textař : Lennon, John
McCartney, Paul
Text skladeb: anglicky
Počet skladeb: 8
Počet stran: 46
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088501433
Hmotnost: 0.214