Guest Spot: ABBA + Audio Online / altový saxofon

Kód: AM960916R
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: WISE PUBLICATIONS
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Guest Spot
Umělec: ABBA
Sešit série GUEST SPOT, která Vám nabízí příležitost zahrát si Vaše oblíbené melodie s povedeným doprovodem, který máte nyní k dispozici ke stažení online z internetu. Součastí titulu je unikátní kód… zobrazit více
429 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: AM960916R
Skladatel: Andersson, Benny
Anderson, Stig
Ulvaeus, Björn
Počet skladeb: 10
Počet stran: 32
Formát: 23 x 30 cm
ISBN: 978-1-78558-927-0
Hmotnost: 130 g

Seznam skladeb (10)

  1. Dancing Queen
  2. Fernando
  3. Knowing Me, Knowing You
  4. Mamma Mia
  5. Money, Money, Money
  6. Super Trouper
  7. Take A Chance On Me
  8. Thank You For The Music
  9. Waterloo
  10. The Winner Takes It All

Popis produktu

Sešit série GUEST SPOT, která Vám nabízí příležitost zahrát si Vaše oblíbené melodie s povedeným doprovodem, který máte nyní k dispozici ke stažení online z internetu. Součastí titulu je unikátní kód a internetové stránky, které Vám umožní přehrávat nebo stáhnout si všechny skladby, jak v plné verzi, tak pouze doprovody (play-along nahrávky) pro Vaši hru. V sešitě je velmi pěkně zpracován popis nástroje a prstoklad pro nástroj, pro který je titul vydán.
Tento titul nabízí hráčům na altový saxofon deset velkých hitů skupiny ABBA včetně Dancing Queen, Fernando, Mamma Mia, Super Trouper a další ...

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

Benny Andersson (19.prosince 1946) je švédský hudební skladatel, producent, zpěvák, textař, hráč na klávesové nástroje a syntezátory, akordeon a příležitostně kytaru. Je stále členem již neaktivní skupiny ABBA.

Stig Anderson (1931-1997) byl švédský textař, majitel hudební společnosti Polar Music a manažer skupiny ABBA.

Björn Kristian Ulvaeus (25.dubna 1945) je švédský textař, hudební skladatel, zpěvák, producent, kytarista, spisovatel a bývalý člen světoznámé skupiny ABBA.