Girls Gone ABBA (A Medley from MAMMA MIA!) / SSA* + piano

Kód: 31221
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: populární • rocková hudba
evergreeny • oblíbené melodie
Hudební úprava: sborová partitura / klavír
Obsazení: sbor
trio
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Série: Alfred Pop Series
Umělec: ABBA
Směs velkých a známých hitů skupiny ABBA  (Honey, Honey - Does Your Mother Know - Gimme, Gimme, Gimme!) v úpravě pro SSA vokální soubor, klavírní doprovod. zobrazit více
169 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 31221
Skladatel: Andersson, Benny
Anderson, Stig
Ulvaeus, Björn
Textař : Anderson, Stig
Ulvaeus, Björn
Andersson, Benny
Aranžér: Beck, Andy
Počet skladeb: 1
Počet stran: 20
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 038081339924
Hmotnost: 40 g

Audio ukázky

1. Girls Gone ABBA

Seznam skladeb (1)

  1. Girls Gone ABBA

Popis produktu

Směs velkých a známých hitů skupiny ABBA  (Honey, Honey - Does Your Mother Know - Gimme, Gimme, Gimme!) v úpravě pro SSA vokální soubor, klavírní doprovod.

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

Benny Andersson (19.prosince 1946) je švédský hudební skladatel, producent, zpěvák, textař, hráč na klávesové nástroje a syntezátory, akordeon a příležitostně kytaru. Je stále členem již neaktivní skupiny ABBA.

Stig Anderson (1931-1997) byl švédský textař, majitel hudební společnosti Polar Music a manažer skupiny ABBA.

Björn Kristian Ulvaeus (25.dubna 1945) je švédský textař, hudební skladatel, zpěvák, producent, kytarista, spisovatel a bývalý člen světoznámé skupiny ABBA.