FLEX-BAND - SMOKE ON THE WATER (by Deep Purple) / partitura + party

Kód: 04002623
Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: FLEX-BAND
Umělec: Deep Purple
Titul z úspěšné a variabilní série FLEX-BAND, která je aranžována pro všechny hudební soubory a orchestry, které nemají stálé nástrojové obsazení a potřebují být "flexibilní", potřebují mít… zobrazit více
2 190 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Smoke on the Water

Seznam skladeb (1)

  1. Smoke on the Water

Popis produktu

Titul z úspěšné a variabilní série FLEX-BAND, která je aranžována pro všechny hudební soubory a orchestry, které nemají stálé nástrojové obsazení a potřebují být "flexibilní", potřebují mít možnost přestavět hudební soubor nebo orchestr dle okamžité situace a mít pro všechny připravené hotové party. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných partů. Všechny tituly této série jsou napsány v pětihlasém aranžmá plus percussions a každý z těchto pěti hlasů je rozepsán pro několik různých nástrojů nebo ladění a je pouze na Vás, který z nástrojů, které máte k dispozici obsadíte pro který hlas. Velmi variabilní série použitelná pro většinu hudebních souborů. Tento set Vám nabízí aranžmá jednoho z nejznámějších hitů rockové hudby, skladbu SMOKE ON THE WATER od skupiny Deep Purple. Délka skladba cca 2:20 minuty.

Deep Purple ( 1968 až do součastosti) je anglická rocková skupina, která byla založena v Hertfordu roku 1968. V tvorbě této skupiny docházelo ke spojení klasické hudby, jejímž propagátorem byl zejména Jon Lord, a hardrockových motivů, které prosazoval Ritchie Blackmore.

Richard Hugh Blackmore (14.dubna 1945) je anglický kytarista, zakládající člen skupin Deep Purple, Rainbow, a také kytarista skupiny Blackmore's Night.

Ian Gillan (19.srpna 1945) je britský zpěvák, známý především jako člen hardrockové skupiny Deep Purple.

Roger David Glover (30.listopadu 1945) je velšský baskytarista a hudební producent, nejvíce známý jako člen skupiny Deep Purple.

Jonathan Douglas Lord (1941-2012) byl britský hráč na klavír a Hammondovy varhany.

Ian Anderson Paice (29.června 1948) je bubeník rockové skupiny Deep Purple. Po odchodu Jona Lorda v roce 2002 je jediným zakládajícím členem, který v kapele hraje po celou dobu její existence.