Essential Elements - The BLUES + CD / všechny nástroje (C, Bb, Eb a C nástroje v basovém klíči)

Kód: 00842360 Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: melodie / akordy
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Provedení: sešit + CD
Série: Essential Elements_Jazz Play Along
Essential Elements
Povedený sešit pro všechny, kteří se chtějí naučit improvizovat a to pro všechny hudební nástroje - C, Bb, Eb včetně C nástrojů hrajících v basovém klíči. Tento titul Vám nabízí 10 známých bluesových… zobrazit více

Audio ukázky

1. St. Louis Blues
2. Tenor Madness
3. Cold Duck Time

Seznam skladeb (10)

  1. St. Louis Blues
  2. Tenor Madness
  3. Cold Duck Time
  4. All Blues
  5. Bags' Groove
  6. Blue 'N Boogie
  7. Blue Monk
  8. Blues In Frankie's Flat
  9. Blues In The Closet
  10. Straight No Chaser

Popis produktu

Povedený sešit pro všechny, kteří se chtějí naučit improvizovat a to pro všechny hudební nástroje - C, Bb, Eb včetně C nástrojů hrajících v basovém klíči. Tento titul Vám nabízí 10 známých bluesových skladeb s napsaným příkladem improvizace,  tónů (bluesových stupnic) na který lze improvizovat a doporučení pro improvizaci. Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x,  v plném znění včetně znění příloženého příkladu improvizace, které je uvedena v notovém zápise v sešitě a podruhé pouze výborný rytmicky doprovod pro Vaši hru a improvizaci. Stačí pozorně poslouchat frázování skladeb a improvizace v demo nahrávce a případně zkoušet hrát s ní a poté již samostatně hrát a improvizovat s nahraným doprovodem. Na CD je navíc nahrána improvizace ke každé skladbě zvlášť a to na jiné nástroje než na plné nahrávce, aby jste si mohli improvizace porovnat a při nácviku improvizace ji nemuseli na plné nahrávce pořád hledat. Na CD je nahrán také prográmek, který Vám při přehrávání skladeb na počítači umožní měnit tempo skladeb (zrychlovat a zpomalovat) pro snadnější nácvik nebo svižnější předvedení skladby. 
K sešit lze dokoupit sešit v rozepsanými party pro rytmický doprovod (00842362) a vytvořit si tak malý jazzový (bluesový) soubor.

699 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli: