Energico / čardáš pro zobcovou flétnu a klavír

Kód: BM173 Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
lidová hudba • spirituály • folk • country
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: více pokročilý
Provedení: sešit + Audio Online
Energico je přednesový čardáš pro zobcovou flétnu (altovou a sopránovou) a klavír od slovenské skladatelky Martiny Bačové. Je to živá a energická skladba s nádherným pomalým úvodem, který hraje… zobrazit více

Audio ukázky

1. Energico

Seznam skladeb (1)

  1. Energico

Popis produktu

Energico je přednesový čardáš pro zobcovou flétnu (altovou a sopránovou) a klavír od slovenské skladatelky Martiny Bačové. Je to živá a energická skladba s nádherným pomalým úvodem, který hraje sólová altová zobcová flétna, pak si flétnista vymění flétnu za sopránovou a za doprovodu klavíru zahraje ve velmi svižném tempu "tema energico". Krásná přednesová miniatura na slovenské lidové motivy pro středně a více pokročilé flétnisty.

Martina Bačová (dříve Slebodníková) (*1990) je slovenská skladatelka a učitelka hudby. Pochází z města Humenné na východě Slovenska, kde vystudovala Základní uměleckou školu v oboru zpěv a zobcová flétna. Na konzervatoři v Košicích vystudovala klasický zpěv, a již v průběhu studia učila zpěv a hru na zobcovou flétnu na soukromé ZUŠ Via arto v Humenném. V současnosti (2022) je na mateřské dovolené, od roku 2020 studuje na konzervatoři v Košicích hru na zobcovou flétnu pod vedením pedagogického sboru Mgr. Jany Santovjákovej DiS. art.. Již delší dobu se věnuje vlastní tvorbě pro děti a mládež, ve které se snaží uplatnit moderní techniky hry na zobcovou flétnu. Skladby Martiny Bačové jsou příjemné, moderní a svěží.

269 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BM173
Skladatel: Bačová, Martina
Počet skladeb: 1
Počet stran: 8
Jazyk titulu: anglicky
česky
Formát: 21 x 30 cm
ISMN: 9790660650745
Hmotnost: 66 g