Máme nový e-shop


Vážení zákazníci,

s radostí oznamujeme, že jsme pro Vás po dlouhé přípravě a testování spustili nový internetový obchod. Snažili jsme se, aby se Vám v novém e-shopu dobře orientovalo a Vaše hudební nákupy byly ještě příjemnější a snadnější než dříve.

Zároveň informujeme, že do nového e-shopu jsme nepřenášeli žádné informace o našich zákaznících a budete-li mít zájem o zákaznický účet v našem novém internetovém obchodě (lze nakupovat i bez něj),  poprosili bychom Vás o jeho nové vytvoření.
 
Založit si nový účet můžete jednoduše například tímto odkazem: chci si založit nový účet.
Ve svém novém uživatelském účtu si poté můžete spravovat Vaše fakturační a doručovací údaje, a mít přehled o Vašich objednávkách. Nově si můžete ukládat tituly, které Vás zaujaly do záložky "oblíbené" a při Vaší příští návštěvě si je znovu prohlédnout bez dlouhého hledání. 

Neustále pracujeme na zlepšování funkčnosti, přehlednosti a uživatelské vstřícnosti nového e-shopu a pokud byste při prohlížení a nakupování narazili na nějakou chybu nebo nedostatek, který jsme při testování přehlédli, tak neváhejte a kontaktujte nás na email info@enoty.eu nebo na telefonním čísle 596 541 237. Budeme se snažit problém co nejrychleji vyřešit. Přejeme si, aby se Vám u nás dobře nakupovalo a oceníme Vaši zpětnou vazbu, která nám pomůže zlepšovat naše služby a nabídku.

Přejeme Vám pěkný den a příjemné nakupování! :)
Tým eNoty.eu

P.S. Všimli jste si, že drobné změny se dočkalo i naše logo?