Bubenická škola 1A - Levá noha - tvůj metronom

Code: BM059 Best Sellers Best Sellers
back to previous selection
Publisher eNoty.eu
Arrangement: drums
Cast: solo
Format: book, metal spiral binding
Genre: instructional books
Series: Noty do školy
Bubenická škola 1A je škola hry na bicí nástroje pro přípravnou hudební výchovu a tedy pro nejmenší začínající hráče na bicí nástroje, pro děti předškolního věku a prvních tříd základních škol. Cílem… show more

Product description

Bubenická škola 1A je škola hry na bicí nástroje pro přípravnou hudební výchovu a tedy pro nejmenší začínající hráče na bicí nástroje, pro děti předškolního věku a prvních tříd základních škol. Cílem této školy je seznámit bubeníky s hrou podle not a zvládnutí základních rytmů na bicí soupravu a breaků (přechodů) na malý buben a to postupně od not celých po noty čtvrťové.
Podtitul učebnice "Levá noha - tvůj metronom" napovídá, že je od počátku studia kladen důraz na použití levé nohy při hře a zvládnutí čtení notace tohoto způsobu hry.  Používání a koordinace všech čtyř končetin od počátku studia má velký přínos pro budoucí rozvoj dovedností mladých bubeníků.
Výhodou této školy je, že je napsaná jako běžná škola hry na bicí nástroje a zápis dob pro levou nohu může být také považován za zobrazení kliku metronomu, který mohou mladí bubenící využívat k vizuální kontrole přesnosti své hry.

11,62 EUR
+ -

in stock, immediate dispatch

Free shipping over 0,00 EUR

share with friends:

Parameters

Product code: BM059
Author / Editor: Zuk, Miroslav
Language: Czech
Pages: 47
Size: 21 x 30 cm