EASY DJANGO 2 - 10 Hits de Django "Easy to Play" + CD / kytara + tabulatura

Kód: 397215
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Editions Paul Beuscher
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Umělec: Reinhardt, Django
Tento sešit Vám nabízí notový přepis 10 skladeb Django Reinhardta, pečlivě vybraných pro své střední tempo a s jednoduššími akordovými postupy.  Všechny skladby jsou napsány v úpravě melodická… zobrazit více
1 260 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 397215
Skladatel: Reinhardt, Django
Počet skladeb: 10
Počet stran: 47
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 266 g

Audio ukázky

1. Artillerie lourde
2. Dinette
3. Melodie au crepuscule

Seznam skladeb (10)

  1. Artillerie lourde
  2. Dinette
  3. Melodie au crepuscule
  4. Minor Blues
  5. Stomping at Decca
  6. Sweet Chorus
  7. Swing 39
  8. Swing 41
  9. Swing Guitars
  10. Tears

Popis produktu

Tento sešit Vám nabízí notový přepis 10 skladeb Django Reinhardta, pečlivě vybraných pro své střední tempo a s jednoduššími akordovými postupy.  Všechny skladby jsou napsány v úpravě melodická linka,  kytarové akordové značky a tabulatura.  Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění originální "DJANGO" nahrávky a podruhé pouze doprovod pro Vaši hru. Doprovod je nahrán v mírnějším tempu a kousek skladby je nahrán včetně sólové kytary,  aby jste snadněji chytli tempo a melodii skladby.  Zbývající část skladby je již plně ve Vašich rukou.

Django Reinhardt (1910-1953) byl vynikající francouzský jazzový kytarista, který je stále vzorem pro mnoho současných jazzových kytaristů. Byl jedním z prvních evropských jazzových kytaristů, kteří prosadili také ve světě. S houslistou Stéphane Grappellim založili Quintette du Hot Club de France, který je považován za jednu z nejoriginálnějších skupin v historii jazzu. Jeho nejznámější skladby jako My Sweet, Minor Swing, Tears, Belleville, Djangology nebo Nuages se staly jazzovými standardy.