EASY DJANGO 1 - 10 Hits de Django "Easy to Play" + CD / kytara + tabulatura

Kód: 396751
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Editions Paul Beuscher
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Provedení: sešit + CD
Umělec: Reinhardt, Django
Django Reinhardt (1910-1953) byl vynikající jazzový kytarista, který je stále vzorem a idolem pro mnoho současných jazzových kytaristů. Tento titul Vám nabízí notový přepis 10 skladeb, pečlivě… zobrazit více

Audio ukázky

1. Belleville
2. Blues clair
3. Daphné

Seznam skladeb (10)

  1. Belleville
  2. Blues clair
  3. Daphné
  4. Douce ambiance
  5. Les yeaux noirs (Black Eyes)
  6. Manor de mes reves
  7. Minor Swing
  8. Nuages
  9. Swing 42
  10. Troublant Bolero

Popis produktu

Django Reinhardt (1910-1953) byl vynikající jazzový kytarista, který je stále vzorem a idolem pro mnoho současných jazzových kytaristů. Tento titul Vám nabízí notový přepis 10 skladeb, pečlivě vybraných pro své střední tempo a s jednoduššími akordovými postupy.  Všechny skladby jsou napsány v úpravě melodická linka,  kytarové akordové značky a tabulatura.  Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění ORIGINÁLNÍ "DJANGO" nahrávky a podruhé pouze doprovod pro Vaši hru. Doprovod je nahrán v mírnějším tempu a kousek skladby je nahrán včetně sólové kytary,  aby jste snadněji chytli tempo a melodii skladby.  Zbývající část skladby je již ve Vašich rukou.

Django Reinhardt (1910-1953) byl vynikající francouzský jazzový kytarista, který je stále vzorem pro mnoho současných jazzových kytaristů. Byl jedním z prvních evropských jazzových kytaristů, kteří prosadili také ve světě. S houslistou Stéphane Grappellim založili Quintette du Hot Club de France, který je považován za jednu z nejoriginálnějších skupin v historii jazzu. Jeho nejznámější skladby jako My Sweet, Minor Swing, Tears, Belleville, Djangology nebo Nuages se staly jazzovými standardy.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 396751
Skladatel: Reinhardt, Django
Počet skladeb: 10
Počet stran: 48
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 0.212