EARLY START ON THE VIOLIN 2 - škola hry na housle

Kód: BA9677
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Barenreiter
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
noty pro hudební školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: duet
solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Noty do školy
EARLY START ON THE VIOLIN
EARLY START ON THE VIOLIN je čtyřdílná škola hry na housle, která obsahuje vše co by měla úspěšná a povedená škola obsahovat  - jednoduchý a srozumitelný začátek, přiměřeně rychlý postup,… zobrazit více
469 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BA9677
Autor / Editor: Sassmannshaus, Egon
Sassmannshaus, Kurt
Počet stran: 64
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9790006536412
ISMN: 979-0-006-53641-2
Hmotnost: 290 g

Popis produktu

EARLY START ON THE VIOLIN je čtyřdílná škola hry na housle, která obsahuje vše co by měla úspěšná a povedená škola obsahovat  - jednoduchý a srozumitelný začátek, přiměřeně rychlý postup, spoustu písní a melodií hned od počátku studia. Cílem této školy je učit děti hravě a poutavě spolehlivou techniku již od počátku studia a od nejnižšího věku. Škola obsahuje málo textu, ale o to více hudby.  Vše je zde velmi jednoduše, srozumitelně a názorně vysvětleno. Většina cvičení je podložena textem tak, aby se žáci snaději naučili rytmus skladby a melodie s textem byly vnímány jako celek.  Sešit je krásně a bohatě barevně ilustrován.
Ve druhém díle již naleznete klasické houslové dueta, znalosti mladých houslistů jsou rozšířeny o tečkovaný rytmus, šestnáctinové noty a revoluční aspekt této houslové metody - používaní prstů pro více tónů v různých polohách, což umožní kombinovat tóny durových a mollových stupnic bez použití otevřených strun a mladí houslisté tak mohou cvičit stupnice v jakékoliv poloze již v prvním roce studia !  Díky této dovednosti pak mohou snadno přenést melodie a písně naučené v první poloze do jiných klíčů a vyšších pozic. Takový základ pro virtuózní techniku již v počátcích studia hry na housle není k dispozici u žádné jiné houslové školy.