DVOŘÁK, Antonín - 9. symfonie E-moll "Z NOVÉHO SVĚTA" op.95 - klavír

Kód: AM0004
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: AMOS Editio, s.r.o.
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Český skladatel
Klavírní výtah nejznámější české symfonie a jedné z nejhranějších symfonií celého světa uvítá nejen každý, kdo si přeje důkladně poznat a vlastníma rukama „osahat“ toto slavné… zobrazit více
469 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: AM0004
Skladatel: Dvořák, Antonín
Aranžér: Šolc, Karel
Počet skladeb: 4
Počet stran: 45
Formát: 23 x 31 cm
ISMN: M-66057-020-3
Hmotnost: 226 g

Seznam skladeb (4)

  1. Adagio/Allegro molto
  2. Largo
  3. Scherzo - Molto vivace
  4. Allegro con fuoco

Popis produktu

Klavírní výtah nejznámější české symfonie a jedné z nejhranějších symfonií celého světa uvítá nejen každý, kdo si přeje důkladně poznat a vlastníma rukama „osahat“ toto slavné orchestrální dílo, ale neméně i ten, kdo si chce připomenout a zahrát své oblíbené melodie. Autorem klavírního přepisu je přední znalec Dvořákova díla Karel Šolc, který vypracoval klavírní výtahy nejen mnoha skladeb Dvořákových, ale i řady dalších významných českých skladatelů a je v tomto oboru považován za klasika. „Novosvětská“ nyní vychází v atraktivní barevné obálce, a bude proto jistě také vítanou dárkovou publikací pro každého milovníka Dvořákovy hudby.

Antonín Leopold Dvořák (1841-1904) byl český hudební skladatel. Patří k nejvýznamnějším českým hudebním skladatelům a ve světě je nejznámějším a nejhranějším českým skladatelem. Inspiraci čerpal především z lidových vzorů. Dvořákova symfonická a koncertní díla jsou tradiční součástí repertoáru významných orchestrů po celém světě.