DVA PORTRÉTY ze zámecké obrazárny - Eduard Douša + CD / zobcová flétna a klavír

Kód: MG0006
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Musica Gioia
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Série: Český skladatel
Dva portréty ze zámecké obrazárny pro zobcovou flétnu a klavír jsou skladbami instruktivního charakteru, které složil český hudební skladatel a pedagog Eduard Douša. Sešit obsahuje dvě skladby (dva… zobrazit více
229 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: MG0006
Skladatel: Douša, Eduard
Počet skladeb: 2
Počet stran: 4
Formát: 23 x 31 cm
EAN: 9790706547046
ISMN: 979-0-706547-04-6
Hmotnost: 114 g

Audio ukázky

1. Infantka
2. Jezdec na bílém koni

Seznam skladeb (2)

  1. Infantka
  2. Jezdec na bílém koni

Popis produktu

Dva portréty ze zámecké obrazárny pro zobcovou flétnu a klavír jsou skladbami instruktivního charakteru, které složil český hudební skladatel a pedagog Eduard Douša. Sešit obsahuje dvě skladby (dva hudební obrazy) - Infantka a Jezdec na bílém koni napsané pro zobcovou flétnu a klavír. Tyto drobné hudební skladby byly napsány z podnětu Jany Neubauerové pro soutěž Prague Junior Note v roce 2002. Titul obsahuje klavírní doprovod, sólový part pro zobcovou flétnu, omalovánku a CD s doprovodem. Na přiloženém CD jsou obě skladby nahrány 2x, v plném znění a pouze klavírní doprovod.

Eduard Douša (* 31. srpna 1951, Praha) je český hudební skladatel a pedagog. V roce 1971 dokončil studium hudební vědy na Karlově univerzitě v Praze a v dalším vzdělávání pokračoval na Akademii múzických umění v oboru hudební teorie a skladba. Je profesorem Pražské konzervatoře a přednáší na Ústavu hudební vědy Filozofické fakulty Karlovy univerzity. Kromě orchestrální hudby, komorních skladeb a hudby pro sólové nástroje, zkomponoval Douša pro Český rozhlas hudbu k více než stovce rozhlasových pohádek, minioper a písniček pro děti.