DRUM ALONG + CD / 10 Classic Rock Songs Reloaded

Kód: BOE5200
Akce a slevy Akce a slevy
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: BOSWORTH EDITION
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: bicí nástroje
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Série: DRUM ALONG
Sešit DRUM ALONG Vám nabízí možnost naučit se a zahrát si deset úspěšných a populárních rockových skladeb od hudebních skupin a umělců jako jsou Sting, Simply Red, Skunk Anansie, Queen, King of Leon,… zobrazit více
429 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Fields Of Gold (Sting)
2. Another One Bites The Dust (Queen)
3. Hedonism (Skunk Anansie)

Seznam skladeb (10)

  1. Fields Of Gold (Sting)
  2. Another One Bites The Dust (Queen)
  3. Hedonism (Skunk Anansie)
  4. Whenever I Stop (Mike And The Mechanics)
  5. Stars (Simply Red)
  6. Mr. Jones (Counting Crowes)
  7. Under The Bridge (Red Hot Chili Peppers)
  8. Sex On Fire (Kings Of Leon)
  9. I Wanna Know What Love Is (Foreigner)
  10. Don't Get Me Wrong (Pretenders)

Popis produktu

Sešit DRUM ALONG Vám nabízí možnost naučit se a zahrát si deset úspěšných a populárních rockových skladeb od hudebních skupin a umělců jako jsou Sting, Simply Red, Skunk Anansie, Queen, King of Leon, Red Hot Chili Peppers a dalších. Každá skladba, píseň nebo hit je rozdělena do několika logických celků ( úvod, sloka, refrén, přechod, závěr a další ) a v každé části skladby hraje bubeník předem daný rytmus, určitý rytmický vzor nebo téma, které se stále opakuje a když skladba přechází například ze sloky do refrému, tak bubeník také přechází na jiný rytmický vzor určený pro refrén a když se skladba opět vrátí zpět na sloku, tak se bubeník vrátí zpět do rytmu určeného pro sloku. V sešitě je proto každá skladba velmi srozumitelně rozdělena do těchto rytmických částí, u každé části je napsaný daný rytmický vzor a počet taktů, kolik se má tento rytmus hrát. Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění a bez partu bicích nástrojů. V druhé (play along) nahrávce je slyšet metronom jako pomoc pro Vaši hru s nahrávkou, aby jste celou dobu věděli, že hrajete tou správnou rychlostí.
Zajímavý titul, který Vám nejen umožní zahrát si Vaše oblíben hity, ale především Vám pomůže s pochopením toho, z jakých částí je většina populárních písních složena a jaká je úloha bicích nástrojů v jednotlivých částech písní.