Dixie Highway - String Orchestra / partitura + party

Kód: 33748
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: malý soubor (do 10 hudebníků)
Provedení: sada (partitura + party)
Skladba, které je tak trochu náznakem hudebního stylu NEW AGE. Skladba v sobě spojuje prvky irské hudby a bluegrassu a skladba hudebně vypráví o historii a budování slavné silnice DIXIE HIGHWAY,… zobrazit více

Seznam skladeb (1)

  1. Dixie Highway

Popis produktu

Skladba, které je tak trochu náznakem hudebního stylu NEW AGE. Skladba v sobě spojuje prvky irské hudby a bluegrassu a skladba hudebně vypráví o historii a budování slavné silnice DIXIE HIGHWAY, která byla postavena, aby spojila americký středozápad s jihem země.  Zajímavá skladba, která hráčům nabízí možnost improvizace a je překvapivou a příjemnou změnou v obvyklých hudebních programech houslových orchestrů. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů ( 8x 1. housle, 8x 2. housle, 5x viola, 5x violoncello, 5x kontrabas).

Andrew H. Dabczynski, emeritní profesor hudební výchovy na Univerzitě Brighama Younga, je mezinárodně uznávaný odborník na smyčcové hudební vzdělávání. Má bohaté zkušenosti jako veřejný a vysokoškolský instruktor a dirigent smyčcového/orchestrového orchestru, správce veřejné školy, koordinátor komunitní hudební výchovy, skladatel/aranžér a účinkující violista/houlista.

2 160 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 33748
Skladatel: Dabczynski, Andrew H.
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 038081379654
Hmotnost: 0.494