DAVID CULLEN JAZZ, CLASSICAL DVD

Kód: 906843
zpět na předchozí výběr
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
jazz • blues • ragtime • swing
Obsazení: solo
Provedení: DVD
Série: Acoustic Masterclass Series
 Každé DVD nabízí 6 písní provedených mistrem akustické kytary. Ve speciálních částech jednotlivých lekcí jsou uvedeny klíčové aspekty a techniky potřebné pro danou skladbu. Divák si může vybrat… zobrazit více
1 399 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 906843
Skladatel: Cullen, David
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 13 x 19 cm

Popis produktu

 Každé DVD nabízí 6 písní provedených mistrem akustické kytary. Ve speciálních částech jednotlivých lekcí jsou uvedeny klíčové aspekty a techniky potřebné pro danou skladbu. Divák si může vybrat z několika kamerových pohledů - celý záběr, pouze levá ruka nebo pouze pravá ruka. Kromě toho každé DVD obsahuje životopis a diskografii umělce plus několik bonusových písní. David Cullen je "pánem" kytary. Má hluboký smysl pro kompozici a jedinečný hlas, v jeho skladbách nalezneme vlivy od gospelu po jazz a od funku po klasiku. David hrával a nahrával mj. s Will Ackermanem, Mike Manringem a dalšími.

David Thompson Cullen (*19.března 1959) je americký kytarista, skladatel a aranžér různých stylů kytarové hudby, včetně klasické, jazzové a world music. V současné době je umělcem v rezidenci na Elizabethtown College.