COOKIN´ JAZZ DUETS for two same tune instruments

Kód: CC1702
zpět na předchozí výběr
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: melodie / akordy
Obsazení: duet
Provedení: sešit - měkká vazba
Zajímavý sešit moderních jazzových duet pro dva nástroje stejného ladění hrající v houslovém klíči. Všechny skladby jsou v úpravě včetně akordových značek pro Vaši případnou improvizaci nebo… zobrazit více
399 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: CC1702
Skladatel: Baker, David N.
Počet skladeb: 8
Počet stran: 45
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 22 x 28 cm
Hmotnost: 0.182

Seznam skladeb (8)

  1. Naptown Cookin'
  2. Uncle Mon
  3. Bad Lady
  4. April B
  5. Passion
  6. Mid-Evil
  7. Rex Mundi
  8. Chase City

Popis produktu

Zajímavý sešit moderních jazzových duet pro dva nástroje stejného ladění hrající v houslovém klíči. Všechny skladby jsou v úpravě včetně akordových značek pro Vaši případnou improvizaci nebo doprovod rytmické sekce. Sešit navíc obsahuje klíč k transponování do jednotlivých ladění a doporučení pro případ, že je rozsah některých pasáží skladby pro některé nástroje příliš vysoký nebo naopak nízký. Doporučení zní: "Transponujte danou pasáž o oktávu, tím správným směrem (nahoru nebo dolů) tak, aby se Vám etudy dobře hrály. Velmi variabilní a univerzální sešit.

David Nathaniel Baker (1931-2016) byl americký jazzový skladatel, dirigent a hudebník z Indianapolisu, stejně jako profesor jazzových studií na Jacobs School of Music na Indiana University. Baker je nejlépe známý jako pedagog a zakladatel programu jazzových studií.