Can't Buy Me Love (Beatles) / SATB* + piano/chord

Kód: 08202892
Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
Hudební úprava: sborová partitura / klavír / akordy
Obsazení: kvartet
sbor
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Série: Vocal Jazz Series
Umělec: Beatles
Hit číslo 1 z roku 1964 a stále velmi populární píseň skupiny Beatles ve skvělém aranžmá od Kirby Shaw v latinsko-americkém rytmu pro SATB vokální soubor, klavírní doprovod včetně akordových značek.… zobrazit více
99 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08202892
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Textař : Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Shaw, Kirby
Počet skladeb: 1
Počet stran: 15
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 884088561161
Hmotnost: 32 g

Audio ukázky

1. Can't Buy Me Love

Seznam skladeb (1)

  1. Can't Buy Me Love

Popis produktu

Hit číslo 1 z roku 1964 a stále velmi populární píseň skupiny Beatles ve skvělém aranžmá od Kirby Shaw v latinsko-americkém rytmu pro SATB vokální soubor, klavírní doprovod včetně akordových značek. Délka skladby cca 2:30 minuty.

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.