CANON by Johann Pachelbel for harp solo, harp duet and harp & flute (violin)

Kód: 00720360
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: WOODS MUSIC & BOOKS, Inc.
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: klavír
Obsazení: duet
solo
Provedení: sešit - měkká vazba
CANON od Johann Pachelbel (1653-1706) je jeden z velmi oblíbených hitů nebo-li bestsellerů klasické (vážné) hudby. Tuto oblíbenou skladbu pro harfu upravila známá americká harfenistka… zobrazit více
429 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00720360
Skladatel: Pachelbel, Johann
Aranžér: Woods, Sylvia
Počet skladeb: 1
Počet stran: 39
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 22 x 28 cm

Seznam skladeb (1)

  1. Canon In D

Popis produktu

CANON od Johann Pachelbel (1653-1706) je jeden z velmi oblíbených hitů nebo-li bestsellerů klasické (vážné) hudby. Tuto oblíbenou skladbu pro harfu upravila známá americká harfenistka a skladatelka Sylvia Woods (1951). Titul obsahuje několik několik zajímavých aranžmá této skladby: v jednoduché úpravě pro solo harfu, v náročnější úpravě pro solo harfu, aranžmá pro dvě harfy (part A + part B) a melodickou linku pro hudební nástroj v ladění C (příčná flétna, housle, ap) s doprovodem harfy (part B). Navíc jsou všechny tyto úpravy v sešitě napsány ve dvou tóninách, v D dur a v G dur.

Johann Pachelbel (1653-1706) byl německý barokní skladatel, varhaník a pedagog, jeden z nejdůležitějších skladatelů doby středního baroka. Složil velké množství duchovních i světských skladeb. Jeho práce se těšila obrovské popularitě, vyučoval mnoho žáků a jeho hudba se stala vzorem pro většinu německých skladatelů. Dnes je jeho nejznámějším dílem Kánon v D dur, který patří mezi nejznámější skladby v klasické hudbě. Mezi další jeho známé skladby patří například varhanní skladby Chaconne v f moll nebo Toccata v e moll.