BOHEMIAN RHAPSODY / SATTBB* a cappella

Kód: 08745310
Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: sborová partitura / klavír / akordy
Obsazení: sbor
sextet
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Série: Pop Choral Series
Umělec: Queen
a cappella , nádherný a jeden z nejznámějších hitů skupiny QUEEN v krásné a cappella úpravě pro SATTBB vokální soubor. Klavírní doprovod pouze pro nácvik skladby.  zobrazit více
129 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08745310
Skladatel: Mercury, Freddie
Textař : Mercury, Freddie
Aranžér: Lawson, Philip
Počet skladeb: 1
Počet stran: 23
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 884088056612
Hmotnost: 48 g

Audio ukázky

1. Bohemian Rhapsody
2.

Seznam skladeb (1)

  1. Bohemian Rhapsody

Popis produktu

a cappella , nádherný a jeden z nejznámějších hitů skupiny QUEEN v krásné a cappella úpravě pro SATTBB vokální soubor. Klavírní doprovod pouze pro nácvik skladby. 

Queen je britská rocková hudební skupina, založená roku 1970 v Londýně. V její původní sestavě byli Freddie Mercury (zpěv, klavír), Brian May (kytara, zpěv), John Deacon (baskytara, klávesy) a Roger Taylor (bicí, zpěv). Skupina se stala slavnou skupinou díky originální tvorbě, Mercuryho hlasovému projevu a rozsahu (něco málo přes 3 oktávy) a v neposlední řadě i díky svým koncertům. Charakteristický zvuk skupiny udávala elektrická kytara Red Special Briana Maye, vyrobená z 200 let starého dubu.

Freddie Mercury, rodným jménem Farrokh Bulsara (1946-1991) byl britský zpěvák a skladatel, člen rockové skupiny Queen. Je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii. Byl proslulý jak zpěvem, tak také charismatem a extravagancí během koncertů.