Bohemian Rhapsody - Concert Band / partitura + party

Kód: 08725076
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
evergreeny • oblíbené melodie
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Discovery Plus Band
Umělec: Queen
Skladba Bohemian Rhapsody patří mezi jeden z největších hitů skupiny QUEEN a v Británii se stal třetí nejprodávanější skladbou všech dob. Nyní Vám tuto skvělou skladbu nabízíme ve snadném aranžmá … zobrazit více
2 490 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08725076
Skladatel: Mercury, Freddie
Aranžér: Murtha, Paul
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088012045
Hmotnost: 0.938

Audio ukázky

1. Bohemian Rhapsody

Seznam skladeb (1)

  1. Bohemian Rhapsody

Popis produktu

Skladba Bohemian Rhapsody patří mezi jeden z největších hitů skupiny QUEEN a v Británii se stal třetí nejprodávanější skladbou všech dob. Nyní Vám tuto skvělou skladbu nabízíme ve snadném aranžmá (grade 2) pro koncertní dechový orchestr. Set obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Délka cca: 4:00 minuty.

Queen je britská rocková hudební skupina, založená roku 1970 v Londýně. V její původní sestavě byli Freddie Mercury (zpěv, klavír), Brian May (kytara, zpěv), John Deacon (baskytara, klávesy) a Roger Taylor (bicí, zpěv). Skupina se stala slavnou skupinou díky originální tvorbě, Mercuryho hlasovému projevu a rozsahu (něco málo přes 3 oktávy) a v neposlední řadě i díky svým koncertům. Charakteristický zvuk skupiny udávala elektrická kytara Red Special Briana Maye, vyrobená z 200 let starého dubu.

Freddie Mercury, rodným jménem Farrokh Bulsara (1946-1991) byl britský zpěvák a skladatel, člen rockové skupiny Queen. Je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii. Byl proslulý jak zpěvem, tak také charismatem a extravagancí během koncertů.