Best Of The Beatles - Concert Band (grade 2) / partitura + party

Kód: 08724962
Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Discovery Plus Band
Umělec: Beatles
To nejlepší od skupiny BEATLES !!! Směs tří velkých hitů (Ticket to Ride / Hey Jude / Get Back ) v povedeném a nepříliš náročném aranžmá pro koncertní orchestr. Titul obsahuje partituru včetně… zobrazit více
2 660 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08724962
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Moss, John
Počet skladeb: 3
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 073999592993
Hmotnost: 0.932

Audio ukázky

1. Ticket To Ride
2. Hey Jude
3. Get Back

Seznam skladeb (3)

  1. Ticket To Ride
  2. Hey Jude
  3. Get Back

Popis produktu

To nejlepší od skupiny BEATLES !!! Směs tří velkých hitů (Ticket to Ride / Hey Jude / Get Back ) v povedeném a nepříliš náročném aranžmá pro koncertní orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Délka skladby cca 4:45 minut.

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.