Beginning Piano Solo 7 - THE BEATLES FAVORITES + CD

Kód: 00307288
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: začátečník
Hudební styl: populární • rocková hudba
Provedení: sešit + CD
Série: Beginning PIANO SOLO Play-Along
Umělec: Beatles
Tituly série Beginning Piano Solo jsou vydány pro začínající klavíristy, kteří jsou připraveni se naučit a zahrát si svá první klavírní sóla. Skladby v sešitě jsou napsány ve velmi jednoduchém a… zobrazit více

Audio ukázky

1. All My Loving
2. Blackbird
3. Good Day Sunshine

Seznam skladeb (8)

  1. All My Loving
  2. Blackbird
  3. Good Day Sunshine
  4. Here, There And Everywhere
  5. I Want To Hold Your Hand
  6. In My Life
  7. Something
  8. Michelle

Popis produktu

Tituly série Beginning Piano Solo jsou vydány pro začínající klavíristy, kteří jsou připraveni se naučit a zahrát si svá první klavírní sóla. Skladby v sešitě jsou napsány ve velmi jednoduchém a snadno čitelném aranžmá a můžete je hrát samostatně nebo s doprovodem na přiloženém CD. Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány dvakrát, v plném znění a podruhé pouze doprovod pro Vaši hru. Přiložené CD navíc obsahuje program pro PC a MAC, na kterém můžete upravovat rychlost skladby podle Vašich představ beze změny kvality přehrávané skladby.
Tento sešit Vám nabízí 8 skvělých hitů skupiny BEATLES. Obtížnost 2+

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00307288
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Počet skladeb: 8
Počet stran: 24
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9781458408334
UPC: 884088584412
ISBN: 978-1-4584-0833-4
Hmotnost: 160