BEETHOVEN - 3 Marches, Opus 45 + CD / 1 klavír 4 ruce

Kód: MMOCD3032
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Music Minus One
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: klavír
Obsazení: duet
Provedení: sešit + CD
Série: Music Minus One Piano
Tento titul Vám nabízí tři jeho pochody pro klavír na čtyři ruce. Skladby nejsou sice příliš známé, ale přesto to jsou nádherné kousky, které ukazují Beethovenovu vyjímečnou schopnost pro psaní… zobrazit více
699 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: MMOCD3032
Skladatel: Beethoven, Ludwig van
Počet skladeb: 3
Počet stran: 15
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088187231
Hmotnost: 162 g

Audio ukázky

1. March 1
2. March 2
3. March 3

Seznam skladeb (3)

  1. March 1
  2. March 2
  3. March 3

Popis produktu

Tento titul Vám nabízí tři jeho pochody pro klavír na čtyři ruce. Skladby nejsou sice příliš známé, ale přesto to jsou nádherné kousky, které ukazují Beethovenovu vyjímečnou schopnost pro psaní skladeb pro dva hudebníky. Titul obsahuje part pro klavír a CD. Na přiloženém CD jsou všechny tři pochody nahrány tak, že na levém kanále hraje primo a na pravém kanále hraje secondo, můžete si tak poslechnout skladby v plném znění nebo stažením levého nebo pravého kanálu si poslechnout jen Váš part nebo zkusit hrát duet s vybraným hlasem na CD. 

Ludwig van Beethoven (1770 - 1827) byl německý hudební skladatel a klavírista, období přechodu od hudebního klasicismu k romantismu. Je jedním z nejobdivovanějších skladatelů v historii a jeho skladby patří k nejhranějším z repertoáru klasické hudby Beethovenova tvorba obsahuje 9 symfonií, 32 klavírních sonát, 5 klavírních koncertů, 10 sonát pro klavír a housle, dále sem patří bezpočet smyčcových kvartetů, vokální i divadelní hudbu a mnoho dalších drobných skladeb.