BACH - Knížka skladeb pro Annu Magdalenu (výběr) - příčná flétna(klarinet) + klavír

Kód: EDM13
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Jindřich Klindera
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Johann Sebastian Bach (1685-1750) patří mezi největší a nejznámější skladatelé klasické hudby všech dob. Tento sešit je výběr osmi skladeb z velmi oblíbeného titulu Knížka skladeb pro Annu… zobrazit více

Audio ukázky

1. Menuet

Seznam skladeb (8)

  1. Menuet
  2. Menuet
  3. Menuet
  4. Menuet
  5. Polonaise
  6. Marche
  7. Polonaise
  8. Menuet

Popis produktu

Johann Sebastian Bach (1685-1750) patří mezi největší a nejznámější skladatelé klasické hudby všech dob. Tento sešit je výběr osmi skladeb z velmi oblíbeného titulu Knížka skladeb pro Annu Magdalenu Bachovou a upraven pro příčnou flétnu nebo klarinet s doprovodem klavíru. Titul obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro flétnu a samostatný part pro klarinet.
Náslechy, které zde můžete slyšet jsou nahrávky skladeb tak, jak je přehrál notační program ve kterém byly tyto noty napsány a získal jsem je pro Vás přímo od vydavatele tohoto titulu, aby jste měli alespoň zběžnou představu jak skladby přibližně zní.   

Johann Sebastian Bach (1685-1750) byl německý hudební skladatel a virtuos hry na klávesové nástroje období baroka. Je považovan za jednoho z největších hudebních géniů všech dob. Byl mistrem polyfonie a přivedl k dokonalosti hudební formu fugy. Napsal celkem 1126 hudebních kompozic nejrůznějších forem (označují se zkratkou BWV a pořadovým číslem). Ve své době Bach proslul především jako hráč na klávesové nástroje, jako hudební skladatel však byl známý méně. Jeho hudba byla vnímána jako konzervativní a po jeho smrti upadla na padesát let téměř v zapomenutí.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: EDM13
Skladatel: Bach, Johann Sebastian
Aranžér: Klindera, J
Počet skladeb: 8
Počet stran: 12
Formát: 23 x 30 cm
ISMN: M-706504-06-3
Hmotnost: 50