BACH: Knížka skladeb pro Annu Magdalenu (výběr) / příčná flétna(klarinet) a klavír

Kód: EDM13
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Jindřich Klindera
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Johann Sebastian Bach (1685-1750) patří mezi největší a nejznámější skladatelé klasické hudby všech dob. Tento sešit je výběr osmi skladeb z velmi oblíbeného titulu Knížka skladeb pro Annu… zobrazit více
Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: EDM13
Skladatel: Bach, Johann Sebastian
Aranžér: Klindera, J
Počet skladeb: 8
Počet stran: 12
Formát: 23 x 30 cm
ISMN: M-706504-06-3
Hmotnost: 50

Audio ukázky

1. Menuet

Seznam skladeb (8)

  1. Menuet
  2. Menuet
  3. Menuet
  4. Menuet
  5. Polonaise
  6. Marche
  7. Polonaise
  8. Menuet

Popis produktu

Johann Sebastian Bach (1685-1750) patří mezi největší a nejznámější skladatelé klasické hudby všech dob. Tento sešit je výběr osmi skladeb z velmi oblíbeného titulu Knížka skladeb pro Annu Magdalenu Bachovou a upraven pro příčnou flétnu nebo klarinet s doprovodem klavíru. Titul obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro flétnu a samostatný part pro klarinet.
Náslechy, které zde můžete slyšet jsou nahrávky skladeb tak, jak je přehrál notační program ve kterém byly tyto noty napsány a získal jsem je pro Vás přímo od vydavatele tohoto titulu, aby jste měli alespoň zběžnou představu jak skladby přibližně zní.   

Johann Sebastian Bach (1685-1750) byl německý hudební skladatel a virtuos hry na klávesové nástroje období baroka. Je považovan za jednoho z největších hudebních géniů všech dob. Byl mistrem polyfonie a přivedl k dokonalosti hudební formu fugy. Napsal celkem 1126 hudebních kompozic nejrůznějších forem (označují se zkratkou BWV a pořadovým číslem). Ve své době Bach proslul především jako hráč na klávesové nástroje, jako hudební skladatel však byl známý méně. Jeho hudba byla vnímána jako konzervativní a po jeho smrti upadla na padesát let téměř v zapomenutí.