ASTOR PIAZZOLA - Histoire Du Tango and Others Latin Dance Classics for flute & guitar + Audio Online / příčná flétna + kytara

Kód: MMO3619
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Music Minus One
Hudební styl: latinsko-americká hudba • flamenco
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit + Audio Online
Série: Music Minus One Guitar
Umělec: Bury, Katarzyna
Reichert, Christian
Tento titul Vám nabízí nádherné a nejznámější skladby v stylu tanga od legendárních argentinských skladatelů jako byli Astor Piazzolla, Enrique Granados a Pablo De Sarasate. Všechny skladby tohoto… zobrazit více

Audio ukázky

1. Histoire du Tango: 1. Bordel 1900 …
2. Histoire du Tango: 2. Café (Piazzolla)
3. Histoire du Tango: 3. Nightclub …

Seznam skladeb (8)

  1. Histoire du Tango: 1. Bordel 1900 (Piazzolla)
  2. Histoire du Tango: 2. Café (Piazzolla)
  3. Histoire du Tango: 3. Nightclub (Piazzolla)
  4. Histoire du Tango: 4. Concert d'aujourd'hui (Piazzolla)
  5. Spanish Dances, op. 37 (Granados)
  6. No. 5: Andaluza (Playera) (Granados)
  7. Playera (Sarasate)
  8. Romanza Andaluza (Sarasate)

Popis produktu

Tento titul Vám nabízí nádherné a nejznámější skladby v stylu tanga od legendárních argentinských skladatelů jako byli Astor Piazzolla, Enrique Granados a Pablo De Sarasate. Všechny skladby tohoto titulu jsou v úpravě pro příčnou flétnu a klasickou kytaru. Tento titul - guitar edition obsahuje part pro klasickou kytaru. Součastí titulu je unikátní kód a adresa internetových stránek, které Vám umožní stáhnout si z internetu, jak plnou verzi nahrávky, tak pouze hudební doprovod pro Vaši hru. Písničky si můžete také přehrávat přímo na uvedených internetových stránkách speciálním přehrávačem PLAYBACK+ , který Vám umožní změnu tempa skladby, změnu tóniny a vytvoření smyčky pro nácvik náročnější pasáže skladby.  Moc pěkné !!!
Chcete-li tyto krásné skladby hrát s oběma nástroji lze dokoupit flétnový part (MMO3364)

Astor Pantaleón Piazzolla (1921-1992) byl argentinský "tango" skladatel, který vytvořil nový hudební styl tanga, který se nazývá NUEVO TANGO a přidává do tanga základní prvky jazzu a klasické hudby. Piazzolla je často označován za nejdůležitějšího a největšího "tango" skladatele druhé poloviny 20.století.

Enrique Granados (1867-1916) byl španělský hudební skladatel a jeden z největších klavíristů přelomu 19. a 20. století. Tvořil především klavírní skladby. Jeho styl bývá označován za specificky španělský a Granados tak bývá považován za představitele „hudebního nacionalismu“.

1 090 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli: