AIR ON THE G STRING by J.S.Bach sax quartet

Kód: 15917
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Kendor Music, Inc.
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: kvartet
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Kendor Ensemble Series
Air On The G String od J.S.Bach je jednou z jeho nejkrásnějších melodií a podle mě jednou z nejkrásnějších melodií klasické hudby vůbec. Nyní Vám nabízíme tuto skladbu ve výborné úpravě pro sax… zobrazit více
Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 15917
Skladatel: Bach, Johann Sebastian
Aranžér: Sabina, Les
Počet skladeb: 1
Počet stran: 8
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 822795159172
Hmotnost: 64

Seznam skladeb (1)

  1. Air On The G String

Popis produktu

Air On The G String od J.S.Bach je jednou z jeho nejkrásnějších melodií a podle mě jednou z nejkrásnějších melodií klasické hudby vůbec. Nyní Vám nabízíme tuto skladbu ve výborné úpravě pro sax quartet ( 1x soprano sax (volitně alto sax), 1x alto sax, 1x tenor sax a 1x baritone sax) od nakladatelství KENDOR MUSIC. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů.

Johann Sebastian Bach (1685-1750) byl německý hudební skladatel a virtuos hry na klávesové nástroje období baroka. Je považovan za jednoho z největších hudebních géniů všech dob. Byl mistrem polyfonie a přivedl k dokonalosti hudební formu fugy. Napsal celkem 1126 hudebních kompozic nejrůznějších forem (označují se zkratkou BWV a pořadovým číslem). Ve své době Bach proslul především jako hráč na klávesové nástroje, jako hudební skladatel však byl známý méně. Jeho hudba byla vnímána jako konzervativní a po jeho smrti upadla na padesát let téměř v zapomenutí.