AEBERSOLD PLAY ALONG 105 - DAVE BRUBECK + CD

Kód: V105DS
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: JAMEY AEBERSOLD JAZZ, INC
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: melodie / akordy
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Série: AEBERSOLD PLAY ALONG
Umělec: Brubeck, Dave
Tento titul Vám nabízí nejen jeho známé evergreeny, ale sám Dave Brubeck hrál na piano ve skupině, která nahrála CD přiložené k tomuto titulu !!! PLAY-A-LONG titul vydavatelství JAMEY AEBERSOLD JAZZ,… zobrazit více
799 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: V105DS
Skladatel: Brubeck, Dave
Počet skladeb: 12
Počet stran: 65
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 22 x 28 cm
EAN: 635621001053
Hmotnost: 0.206

Audio ukázky

1. All My Love
2. Basie
3. Broadway Bossa Nova

Seznam skladeb (12)

  1. All My Love
  2. Basie
  3. Broadway Bossa Nova
  4. Here Comes McBride
  5. In Your Own Sweet Way
  6. Take Five
  7. The Duke
  8. Three To Get Ready
  9. Trav'lin' Blues
  10. Unisphere 5/4
Otevřít seznam skladeb (12)

Popis produktu

Tento titul Vám nabízí nejen jeho známé evergreeny, ale sám Dave Brubeck hrál na piano ve skupině, která nahrála CD přiložené k tomuto titulu !!!
PLAY-A-LONG titul vydavatelství JAMEY AEBERSOLD JAZZ, který je určen pro středně pokročilé hudebníky hrající na jakýkoli hudební nástroj . Sešit obsahuje party pro všechny ladění (C, Bb, Eb a nástroje hrající v basovém klíči). Přiložené CD obsahuje skvělý "živý" doprovod bez melodického nástroje, melodie a improvizace čekaji pouze na Vás. Pro nácvik hry na piano a bass je pravý a levý kanál rozdělen následovně P - piano, drums a L - bass, drums). Velmi hodnotný, užitečný a variabliní titul.

Dave Brubeck (rodným jménem David Warren Brubeck) (1920-2012) byl americký jazzový pianista a hudební skladatel. Je považován za předního představitele „Cool Jazzu“. V řadě skladeb, které napsal nebo hrával experimentoval s neobvyklými takty např. Také Five (5/4), Pick Up Sticks (6/4), Unsquare Dance (7/4), Blue Rondo à la Turk (9/8) ….. Společně s Paulem Desmondem, Joe Morellem a Eugenem Wrightem tvořili ve své době velmi populární The Dave Brubeck Quartet.