ABBA Smash Hits! / SA* + piano

Kód: 523641
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: FABER MUSIC
Hudební úprava: sborová partitura / klavír
Obsazení: sbor
duet
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Umělec: ABBA
Kolekce tří velkých hitů skupiny ABBA v jednoduchém dvouhlasém aranžmá pro začínající vokální soubor včetně klavírního doprovodu. zobrazit více

Audio ukázky

1. Mamma mia!

Seznam skladeb (3)

  1. Mamma mia!
  2. Super Trouper
  3. Money, money, money

Popis produktu

Kolekce tří velkých hitů skupiny ABBA v jednoduchém dvouhlasém aranžmá pro začínající vokální soubor včetně klavírního doprovodu.

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

Benny Andersson (19.prosince 1946) je švédský hudební skladatel, producent, zpěvák, textař, hráč na klávesové nástroje a syntezátory, akordeon a příležitostně kytaru. Je stále členem již neaktivní skupiny ABBA.

Stig Anderson (1931-1997) byl švédský textař, majitel hudební společnosti Polar Music a manažer skupiny ABBA.

Björn Kristian Ulvaeus (25.dubna 1945) je švédský textař, hudební skladatel, zpěvák, producent, kytarista, spisovatel a bývalý člen světoznámé skupiny ABBA.

199 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 523641
Skladatel: Andersson, Benny
Anderson, Stig
Ulvaeus, Björn
Textař : Anderson, Stig
Ulvaeus, Björn
Andersson, Benny
Aranžér: L'Estrange, Alexander
Počet skladeb: 3
Počet stran: 23
Formát: 18 x 25 cm
EAN: 978-0-571-52364-1
Hmotnost: 60 g