ABBA Smash Hits! / SA* + piano

Kód: 523641
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: FABER MUSIC
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
Hudební úprava: sborová partitura / klavír
Obsazení: duet
sbor
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Umělec: ABBA
Kolekce tří velkých hitů skupiny ABBA v jednoduchém dvouhlasém aranžmá pro začínající vokální soubor včetně klavírního doprovodu. zobrazit více
169 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 523641
Skladatel: Andersson, Benny
Anderson, Stig
Ulvaeus, Björn
Textař : Anderson, Stig
Ulvaeus, Björn
Andersson, Benny
Aranžér: L'Estrange, Alexander
Počet skladeb: 3
Počet stran: 23
Formát: 18 x 25 cm
EAN: 978-0-571-52364-1
Hmotnost: 60 g

Audio ukázky

1. Mamma mia!

Seznam skladeb (3)

  1. Mamma mia!
  2. Super Trouper
  3. Money, money, money

Popis produktu

Kolekce tří velkých hitů skupiny ABBA v jednoduchém dvouhlasém aranžmá pro začínající vokální soubor včetně klavírního doprovodu.

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

Benny Andersson (19.prosince 1946) je švédský hudební skladatel, producent, zpěvák, textař, hráč na klávesové nástroje a syntezátory, akordeon a příležitostně kytaru. Je stále členem již neaktivní skupiny ABBA.

Stig Anderson (1931-1997) byl švédský textař, majitel hudební společnosti Polar Music a manažer skupiny ABBA.

Björn Kristian Ulvaeus (25.dubna 1945) je švédský textař, hudební skladatel, zpěvák, producent, kytarista, spisovatel a bývalý člen světoznámé skupiny ABBA.