A DOZEN A DAY by Edna-Mae Burnam 4 - Lower Higher + CD / klavír

Kód: WMR100958 Akce a slevy Akce a slevy
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: The Willis Music Company
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
Provedení: sešit + CD
Hudební styl: noty pro hudební školy
Série: A Dozen A Day
Noty do školy
Sleva z důvodu poškození. Vadné CD, přiložená hrající kopie. Sešity jsou určeny pro všechny věkové kategorie a obsahují krátké zahřívací (rozehrávací) klavírní cvičení, které by si měli… zobrazit více

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

Sleva z důvodu poškození. Vadné CD, přiložená hrající kopie.

Sešity jsou určeny pro všechny věkové kategorie a obsahují krátké zahřívací (rozehrávací) klavírní cvičení, které by si měli klavíristé zahrát před začátkem každého jejich klavírního tréninku nebo jejich klavírního přednesu, stejně jako sportovci, kteří se musí vždy rozvičit před svými tréninky nebo sportovními akcemi.
Na přiloženém CD je nahrána většina cvičení uvedených v sešitě s příjemným, veselým doprovodem, který zpříjemní nácvik klavírních cvičení a udělá z nich docela pěkné skladbičky. Cvičení jsou na CD nahrána jednou a to tak, že samotné cvičení je na levém kanále a samotný doprovod je na pravém kanále a přepínáním mezi můžete slyšet samotnou etudu a porovnat ji s Vaší hrou nebo si zahrát s doprovodem na druhém kanále.

Edna Mae Burnam (1907-2007) byla průkopníkem vydávání klavírní pedagogické literatury a patří mezi jedny z nejrespektovanějších osobností klavirní pedagogiky. Za svůj život složila stovky povedených, příjemných, nápaditých instruktivních písní a skladeb pro klavíristy.

175 Kč
269 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: WMR100958
Autor / Editor: Burnam, Edna Mae
Počet stran: 48
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 22 x 28 cm
EAN: 9781847726407
ISBN: 978-1-84772-640-7
Hmotnost: 196 g