%s1 / %s2


15+3 světových kytaristů a kytaristek - Vítězslav Štefl

15+3 světových kytaristů a kytaristek - Vítězslav Štefl


Náhled dovnitř
Kód MZ253206
Vydavatel MUZIKUS s.r.o.
Hudební styl knihy o hudbě
Provedení kniha - pevná vazba


POPIS


Název 15+3 vychází z toho, že je zde 15 podrobných studií kytarových velikánů a 3 podrobné studie kytarových velikánek, žen kytaristek. Jedná se o komplexní zpracování díla, tvorby a osobnostních zajímavostí významných kytaristů a kytaristek a to poutavou, čtivou formou.
Publikace není už jenom z hlediska výběru kytaristů zaměřena jednoúčelově či na úzký hudební styl, tato kniha osloví ten nejširší okruh čtenářů, mající společný zájem, a to hudbu a kytaru.
Nalezneme zde tedy bluesové legendy (Albert King) a klasické kytarové hrdiny konce 60. let (Michael Bloomfield, Alvin Lee), ale i velikány bohatě rozvětveného klasického rocku 70. let (Mick Ralphs, Martin Barre, Scott Gorham) včetně osobností přelomu 80. a 90. let (Yngwie Malmsteen, John Sykes) a samozřejmě nejsoučasnější virtuózní představitele rockové kytary (Jennifer Batten, Zakk Wylde, Kenny Wayne Shepherd). Nechybějí ani výrazné stálice (Mick Box, Bonnie Raitt), dramatické osobnosti (Tommy Bolin, Paul Kossoff), jedinci sami o sobě (Rory Gallagher) a velikáni, spojující svým feelingem a stylem hry pokoru ke klasickému rocku s energií současné rockové hudby (Steve Morse, Debbie Davies)...Doba dodání:
Skladem.

Zboží obvykle expedujeme do 24 hodin.

Vaše cena
229 Kč
Další informace:

Kód
MZ253206
Autor
Štefl, Vítězslav
Počet stran
233
Jazyk
česky
Velikost
16 x 24 cm
EAN
9788086253206