Mini Band Pieces 2 by Daniel Hellbach + CD / 4 skladby pro malý hudební soubor

Kód: ACM280 Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ACANTHUS
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: malý soubor (do 10 hudebníků)
Provedení: sešit + CD
Hudební styl: populární + rocková hudba
Skladatel: Hellbach, Daniel
Daniel Hellbach (*1958) je švýcarský pedagog a hudební skladatel. Jeho hudební styl kombinuje prvky populární, rockové i jazzové hudby společně s hudbou klasickou a jeho skladby jsou mezi mladými… zobrazit více

Audio ukázky

1. Nip-and-tuck Race
2. Time Will Tell
3. Someday

Seznam skladeb (4)

  1. Nip-and-tuck Race
  2. Time Will Tell
  3. Someday
  4. Cheeky Monkey

Popis produktu

Daniel Hellbach (*1958) je švýcarský pedagog a hudební skladatel. Jeho hudební styl kombinuje prvky populární, rockové i jazzové hudby společně s hudbou klasickou a jeho skladby jsou mezi mladými muzikanty velmi oblíbené.
Sešit Mini Band Pieces 2 Vám přináší čtyři originální, snadné a velmi příjemné skladbičky pro malý hudební soubor s volitelným obsazením.  Jednotlivé skladby mají 3-5 melodických hlasů plus klavírní doprovod a part pro basovou kytaru. Sešit obsahuje "herní" partituru (klavírní doprovod) plus samostatně vložené rozepsané party. Všechny přiložené party jsou napsané pro nástroje v C ladění a v souboru mohou hrát sopránová zobcová flétna, altová zobcová flétna, tenorová zobcová flétna, housle, xylofon, basová kytara.  Klavírní doprovod je doplněn o akordové značky a lze ho hrát také na klávesové nástroje, kytaru a další doprovodné nástroje. V sešitě jsou navíc uvedené internetové stránky vydavatele, na kterých lze stáhnout party pro klarinet, saxofon, cajon a bicí nástroje.
Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění a podruhé pouze klavírní doprovod pro Vaši hru.  Některé rychlejší skladby jsou na CD nahrány také v pomalejším tempu pro snadnější nácvik skladby.

32,69 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli: